Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudtok játszani 2-2,5...

Mit tudtok játszani 2-2,5 éves gyerkőcötökkel?

Figyelt kérdés
Nekem nem nagyon akad ötletem... :(

2013. máj. 30. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bújócskázunk, fogócskázunk, könyvet nézegetünk, mostanában nagyon szeret kirakózni. Szeret színezni, festeni. Ha az idő engedi, akkor az udvaron vagyunk, hintázik, elmegyünk sétálni vagy a játszótérre. A kismotor engedve van Neki bent is. Sokszor meg segít nekem, kipakolni a mosógépből-bepakolni, teregetni, porszívózni. Minden házimunka sokkal lassabb, de érdekesebb :)
2013. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első jókat írt, amivel még ki tudnám egészíteni: gyerekeknek való szerszámosláda - ebben lévő "szerszámokkal" szerelnek; proszívózás (az igazival és a játékporszívóval is), vettünk külön takarítószettet a gyerekeknek, partvis, söprű, lapát, és azzal "takarítanak", játékkonyha - "főznek", lufival és labdával szeretnek labdázni. Nálunk is lehet a lakásban motorozni (nem kertes házban lakunk). Lego, könyvek, rajzolás, gyurmázás. Zenére táncolás, közös éneklés. Hangszerekkel szeretnek zenélni, vettünk nekik mindenfélét (dob, csörgő, xilofon, síp, furulya, stb.)
2013. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lovacska.:D Ha ennyi mindent tudtam volna, mint az előzőek, talán nem unatkozott volna annyit a húgom.:D
2013. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!