Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak neki erre a köhögésre?

Mit adjak neki erre a köhögésre?

Figyelt kérdés
A kislányom már második hete nagyon szárazon köhög,főleg alvás elött nagyon nehezen tud aludni.Ma voltam vele másodszorra az orvosnál.A múlt héten Spiropent kaptunk,meg CalciKid-et,kevesebbet köhög,de ugyanolyan csúnyán.Ma megint vittem,tüdeje tiszta,torka füle rendben,csak Sinecodot kaptunk,és hogy mehet oviba.2 hónapja kezdtük,már ott kéne aludnia,mert mennék lassan dolgozni.De hogy fekvéskor ilyen csúnyán köhög,zavarni fogja a többi gyereket.Mit adhatnék neki?Mert ma este ettől az új gyógyszertől,még többet köhögött.
2013. jún. 3. 21:23
 1/4 Kerria ***** válasza:

Nekünk ilyen esetben fenistil cseppet ír fel a doki, mert az tünetcsökkentő...


Viszont a sinecodot arra kaptuk, hogy felszakadjon aminek fel kell...


Bíznék a helyedben a dokiban, max közölném reggel az óvónénivel, hogy vízszintes testhelyzetben még köhög a leányzó.

2013. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben elvinném egy pulmonológushoz!!....
2013. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Izlandi zuzmó! Egy nap alatt megszünteti a köhögést. Sokkal jobb mint a Sinecod.
2013. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnál is ez a helyzet, csak ő elalvás után köhög. Neki sem használnak a köptetők, köhögés csillapítók, úgyhogy ma viszem fül-orr-gégészhez. Remélem mond valami okosat!
2013. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!