Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a Dominika...

Mi a véleményetek a Dominika névről?

Figyelt kérdés
Második névnek lenne.

2013. jún. 12. 15:09
1 2
 1/13 klopusz ***** válasza:
24%

Másodiknak - nekem - még elmegy, de elsőnek semmiképp. Túl divatos.

Mondd ki hangosan a teljes nevet, Te is rá fogsz jönni, szépen hangzik-e?

2013. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én már kimondtam magamnak többször is, de most mások véleményére vagyok kíváncsi. Egyébként pont ez az, hogy nem divatnév, mert nagyon ritka a statisztikák szerint, a divatneveket nem szeretem. Ment a zöld kéz :)!
2013. jún. 12. 15:19
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is felkapott név lett ez az utóbbi években, akárcsak az ősmagyar nevek. Ennek ellenére én is magyar nevet adok a gyermekeimnek, a név egyébként nem rossz.
2013. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont az az, hogy egyre ritkább ez a név. Úgy 10- 15 éve tényleg kicsit felkapott volt, de ma már egyáltalán nem divatnév. Ha megnézzed mostanábban inkább a Jázmin, Lara, Sára, Luca..... nevekből van egyre több.

Nekem már régóta tetszik ez a név. Szerintem szép :)

2013. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2013. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első név? Amúgy én elsőnek is adnám, tetszik
2013. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép!
2013. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is tetszik!

Végre nem Jázmin,Lili és társai....

2013. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Dominika vagyok és nagyon szeretem a nevem, 26 éves vagyok és az én korosztályomban kevesen vagyunk akit így hívnak. Van egy ikertesóm aki Nóra (ez volt anyáék kedvenc neve amíg terveztek minket) mikor kiderült, hogy ketten vagyunk, olyan nevet szerettek volna ami passzol a Nórihoz. Így választották a Nikit, viszont a Nikolett/a nem tetszett nekik, és kitalálták, hogy a Dominikát is lehet Nikinek becézni.


Mivel Nikiből jó sok van, ahogy időseődtem kezdtek többen szólítani Dominikának mint Nikinek. A Nikit már csak a család és a közeli barátok használják.

2013. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon tetszik.

Valószínű azért mert nekem a férfi párja ugrik be róla a Dominik és a Domonkos.

Viszont szerintem sem túl gyakori, és második névnek is jó lehet, csak ne legyen majd túl hosszú a teljes neve.

Fontoljátok meg a hosszúságot is!

2013. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!