Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam alvás közben...

4 éves kisfiam alvás közben nagyon izzad, szinte mindig tiszta víz. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 17:29
 1/6 klopusz ***** válasza:
Nálunk ez öröklött hajlamnak látszik. Bátyám volt ilyen, sem az ő gyerekei, sem a két lányom nem örökölte, a fiam viszont igen. Minden reggel csapzottan ébred (9 éves), és ez így van már elég pici kora óta. Ha csak egy kört is fut, már szakad róla a víz.
2013. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akár lehet amit az előző ír, de az is lehet, hogy más a hőérzete mint nektek, tehát neki egyszerűen meleg van éjszaka ... az enyém sem bírja még a meleg vizet sem fürdéskor, csak a langyosat
2013. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

enyém elalvás után izzad egy-két órán keresztül, utána nem.

én elvittem orvoshoz, hogy mi lehet a gond, mert télen lehűtöttük a szobáját 18 fokra, egy vékony pamut pizsi volt rajta, nem is takartuk be és úgy is izzadt. de annyira, hogy át kell öltöztetni és le kell cserélni az ágyneműt.

orvos semmit nem tudott erre mondani, csak annyit, hogy akkor a 18 fok is meleg neki. na de nyilván nem fogom 10 fokban altatni, na meg nyáron a 22 is nehézkes...


én is várom a válaszokat hátha valakinek van valami tapasztalata, én bevallom, aggódom emiatt

2013. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon izzad mindig pedig senki nem izzadós a családban. És fázós is... Úgyhogy tényleg jó lenne tudni...
2013. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam leizzadni alvás közben mikor nagyon fáradt vagyok és nagyon mélyen alszok!!Esetleg nem lehet ez szerintetek??

Egy alváslabort azért lehet megkérdeznék!

2013. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs alatta gumilepedő? Attól nagyon lehet izzadni.
2013. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!