Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Körülmetélés - tudtok ajánlani...

Körülmetélés - tudtok ajánlani orvost/kh-at?

Figyelt kérdés
Hol kinél vizsgáltattátok/műttettétek? Pontosan milyen szűkület/tünetek miatt lett eldöntve a beavatkozás?
2013. jún. 14. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ez így eléggé megválaszolhatatlan kérdés.

egyáltalán miért akarod és hány éves vagy? vallási ok vagy szűkület?


egyébként ez teljesen rutin-műtét, és most már lézerrel is csinálják magánhelyeken is, szal nem olyan vészes átélni ...

2013. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem megválaszolhatatlan egyáltalán.

Nem nekem lenne, ezért is kérdezte ma kisgyermekek témakörben. 3,5 éves a fiam, urulógus javasolta a körülmetélést számára a szűkülete miatt, de sem kh-at sem orvost nem ajánlott...

Szerettem volna körbeérdeklődni a szülőtársaknál, akik családjában volt már ilyen műtét, hogy ők hol és kinél csináltatták stb , amiket kérdeztem fentebb is.

2013. jún. 16. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk talán már nem lesz rá szükség, de pár éve elmentettem ezt a dokit, mert őt nagyon nagyon dícsérték itt az anyukák.

2013. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remelem, vegul nem kellett korulmetelni...
2014. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!