Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4éves fiam még mindig nyáladzi...

4éves fiam még mindig nyáladzik, de rettenetesen, állandóan a száját járja a keze. Valakinek volt ilyen gondja? Kihez vigyem, van ok aggódni?

Figyelt kérdés

Annyira randa, gusztustalan, ahogy csorog a nyála állandóan. Gyerekdoki és védőnő is legyint rá, sem értelni sem fizikai elmaradása nincs, csak úgy nyáladzik, mint aki most kezdi a fogzást. Igazi colgate reklám a gyerek:)

Nincs afta sem semmi látható szájproblémája. Újszülöttként felcsípték a nyelvcsapját.


2013. jún. 17. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
fogorvost kérdezz meg róla. Elég durva hogy gyerekorvos legyint rá, azért egy évesnek már nem kéne nyáladzania.
2013. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A doki szerint nem érzi gusztinak lenyelni, ezért engedi ki, és ennyi
2013. jún. 17. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet, de én azért utána járnék. Fül orr gégészet stb.... Nem maradhat igy örökre. Ö mit mond miért nem nyeli le?
2013. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

semmit

ha már veszekszek vele lenyeli, de max 30perc és csorgatja a nyálát. debilkedik:(

2013. jún. 17. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, hogy álltok ezzel a nyál-kérdéssel?

Az én lányom 2 év 9 hós, minden foga kint van hónapok óta, de még mindig folyik a nyála. Szerintem egyszerűen csak elfelejti lenyelni... Fogorvosnál jártunk, igaz, ott elfelejtettem megemlíteni a nyálat, de azt mondta, hogy minden oké. Orr-mandula-stb ezek is rendben vannak, igaz, ezt csak a gyerekorvos nézte.

Nálatok mi újság?

Én ha rászólok, akkor lenyeli.

2013. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!