Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 10. honap utan babatoknal...

A 10. honap utan babatoknal eszrevettetek "ertelmi robbanast"?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

az én fiam most 11 hónapos és lehet rajta látni, hogy valami nagyon megindult. Nem napra pontosan 10 hónaposan persze. Egyre többet utánoz, most már felmászik az ölembe csak azért hogy ott üljön, és tanulja a neveket is.

Minden nap van valami új amit produkál.

2009. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki későn érő a fiam:)

Az első szülinapja körül tapasztaltam ilyet.

2009. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen! 10.5 hónaposan kezdett szavakat mondani, sőt néha bonyolított is, pl: t sziszi - vagyis jó volna, ha számba lógatnád cicit:-)

Közeli ismerősök nevének első betűjét mondja, meg még néhány szónak.

És ez csak a beszéd. Egyik napről a másikra szinte új babát kaptam..:-)

2009. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen! Tenyleg neha mintha par nap elteltevel nem is ugyanaz a gyerek lenne.

Neha megall az eszem es acsorog.

Reggel ugy ebred, hogy mondogat olyasmit, amit azelott 1 hettel ismetelgettem neki. Pl. a kacsa hapog: hap hap... egyik reggel ezzel ebresztett minket.

2009. okt. 13. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen!!!

nemrég rázza a fejét, ha nem kell neki az étel, vagy nem akar valamit,egyértelműen értelmet köt a nem szócskához....:)

hihetetlen de bármit kérek tőle (dudi=cumi, maci, pohár, kanál, autó)már keresi és hozza. ha kérem megy és felhúzza a zenélős csillagot, megnézi a mosogépet, tudja, hogy az autó brrrr, és ha kérdezem, hogy csinál a cica, akkor elkezd kényeskedve sikongatni. puszit ad(bár ezt régebb óta), de már dob is. ha énekelek vagy zenélünk táncol, és próbál énekelni. már tudja, hol kell benyomni a zenélős játékokat, hogy "működjenek".

én azt veszem észre, hogy a kisfiam szellemileg sokkal előrébb van, mint fizikailag. álldogál, bárhol felkapaszkodik, de ennyi. még lépegetni is bátortalan kapaszkodva, inkább odamászik.esze ágában sincs megfogni a cumisüveget se, viszont döbbenet, de szinte mindent megért, csak még nem tudja elmondani, amit akar. az első babám, én totál meg voltam győződve, hogy ezek a dolgok később lesznek, de örülök, hogy mégsem. :)

10 hónapos kisfiú anyukája

2009. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!