Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy a 13 hónapos...

Cirga kérdése:

Normális, hogy a 13 hónapos kisfiam elkezdte úgy kifejezni az érzelmeit, hogy mindenkit ütöget (engem is) ha nem tetszik neki valami?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális, igen.

Csak meg kell neki tanítani, hogy nem szabad úgy csinálni. Folyamatosan magyarázni kell neki, hogy ezzel fájdalmat okoz, és ilyenkor meg kell fogni a kis kezét és simogató mozdulatokra megtanítani.

Mi így csináltuk és le is szokott róla, egyáltalán nem volt és nem is durva a kisfiúnk.

2013. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális igen!

Én kislányom is csinálja,na meg csíp is,ha valami nem tetszik neki! Meg hiszti roham is szokott lenni!!

Én általában amikor ilyeneket csinál mondom neki,hogy fáh anyának, ne csináld,mert sírni fogok! :)

Ilyenkor leállítja magát! :)

2013. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!