Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szorulásra mit adjak 23hós...

Szorulásra mit adjak 23hós lányomnak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nehezen kakil és keményet.

2napja volt neki utoljára,azóta ma reggel jött neki egy kevés,az is nagy nehezen és kemény volt.Inni iszik rendesen.

Mit adjak neki?Meddig normális,hogy nincs kaki?


2013. júl. 7. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Az nem 23 hós, hanem 2 éves.

Ilyenkor már felesleges hónapokban mondani, fárasztó utánaszámolgatni, mennyi idős is valójában.

Szilva, barack segíthet.

2013. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szilva, szilva, szilva. De kb. az összes többi idénygyümölcs is jó, csak magában add, ne hússal, rizzsel.
2013. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Első hozzászólónak: Gratulálni tudok csak, ha neked egy 23 hónapos gyerek neked 2 éves!

Majd 1 hónap múlva annyi lesz!

2013. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
- neked
2013. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért írtam, mert pár hónap ide-oda nem számít ilyen esetben.
2013. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szilva, barack hajtós gyümölcsök. De levesek, dinnye, gyümölcslé is segíthetnek. Télen barackbefőttet adtam a fiamnak. Hagyjátok el pár napig a csokis, kakaós dolgokat, ha eszik ilyeneket, nálunk az nagyon fogja a hasát, pedig alig eszik ilyet.
2013. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Nem tudom miért kell belekötni abba hogy 23 hónapos.Annyi,a 2éves 24,majd 1hónap múlva lesz annyi.Nem hiszem hogy ezzel eget rengető hibát vétettem,de mindegy.

Megpróbálom a barackot,vagy valami más gyümölcsöt vagy ivó levet.Remélem hamar változik a helyzet,mert ma is volt már 3x kaki de mind 3 alkalommal kemény volt és épp hogy valamennyi....Nem volt ilyen gondunk soha csak pici baba korában,nem tudom mi változott hirtelen. :(

2013. júl. 7. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz a kötekedővel, szegénynek ennyi öröme lehetett ma.

Az én lányomnak sem szokott gond lenni a kakival, de a télen előfordult, hogy pár napig nem volt. Akkor rostos gyümölcslevet adtam neki, ivott belőle bőven, mert egy új pohárból adtam, és az érdekes volt neki. Ezt csak azért írom, mert van, hogy nem nagyon akarnak inni, pedig kellene. Lényeg, hogy volt eredménye másnap.

2013. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!