Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is van olyan időszak...

Nálatok is van olyan időszak hogy nyugtalanul alszik a gyerkőc nappal meg semmi baja?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom, viszonylag nyugis éjjeleink voltak kivéve mikor fogzott. Kijött a 12. foga (jól megszenvedtük) és azt hittem rendben lesz minden. De azóta is sokat forgolódik sír felkel éjjel. Foga nem jön betegnek nem beteg, nem tudok mire gondolni mi lehet az oka. Nappal jókedvű semmi nem látszik rajta. Nektek is voltak ilyen időszakok? Mitől lehet vajon?

2013. júl. 25. 18:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és már ez az egész a meleg napok előtt kezdődött úgyhogy azt is kizárnám. Nem fázik nem éhes nem szomjas úgyhogy több ötletem nincs..
2013. júl. 25. 18:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentem:mi! Ez valami pokol, ami itt megy egy hete. Oké, kijött a 11. hegye. Na de ami itt megy?! Már fél 11-kor ordít. Nagy nehezen vissza altalom, egy szűk óra múlva megint fel van. Sír, át akar jönni hozzánk (ez nem ritka, nem vagyok ellene), átteszem, ott meg szó szerint dobálja magát, dobálja a lábát fel-le, rúg, sír, de a szeme nincs nyitva. Ez a fog miatt lenne??? Nappal minden ok.
2013. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na látom Ti is így vagytok :(. Mikor bújt a foga vagyis mikor áttört de nőtt ki neki megfordult a fejembe lehet még így is feszíti az ínyét.. de mindegyik kinőtt neki teljesen több nem jön neki úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok már kimerülünk mi is :(
2013. júl. 25. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!