Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes 15hónaposnak szülőkorm...

Érdemes 15hónaposnak szülőkormányos triciklit venni? Vagy már nem használnánk ki? Ti meddig használtátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, de totál feleslegesen vettük meg, használtuk egy-egy alkalommal, én nem vennék.
2013. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. júl. 30. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Megvetük a kislányomnak de nem használta nem tetszet neki
2013. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%
Mi is kb ennyi idős korunkban kezdtük el használni, most 20 hósak vagyunk és nagyon imádjuk. Mióta megvan a bicaj a babakocsiba egyáltalán nem akar ülni. Szerintem még sokáig fogjuk használni.Most kezdi majd felérni a szülőkart és nagyon élvezi, hogy egyedül tudja tolni, kis segítséggel kormányozni. Én nem bántam meg, hogy megvettük.
2013. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is szereti, és megmondom őszintén, hogy én is...mivel elég kényelmes tipus a kiscsaj, így ha elegem van a szöszölésből, csak beteszem a tricibe, és tolom, amit ő is élvez..

Mi 2 évesen vettük neki, most mindjárt 3, és még csak most kezdi el hajtani, általában ezek szépek, csak pl. a pedál állati messze van a lábuktól, vagy nagyon nehéz hajtani..de hát biztos vannak jobb tipusok, mi beleszaladtunk egy gagyiba, de még így sem bánom..:-))

Sztem még fél évig tuti fogja használni, így én igennel szavazok..

2013. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányomnak az első szülinapjára vettük, IMÁDJA! Ő nem az a babakocsiban megülős típus, így ezért esett a triciklire a választásunk. 17 hónapos, és sokszor van, h ő ül bele és kell vele menni sétálni! Nekünk bevált! És szerintem nagyon sokáig fogjuk tudni használni! Én a babakocsi vásárlást bántam meg, h nem 10 hósan vettem meg ezt a triciklit, mert isteni! :) A babakocsit pedig most adtam el, úgy, hogy még 1× sem ült benne! :D
2013. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. júl. 31. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!