Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tricikliről? Link!

Figyelt kérdés

1 évesemnek lenne!

[link]

Nektek milyen van? Mire figyeljünk vásárláskor?

A biztonsági öv nagyon fontos?


2013. aug. 4. 15:10
 1/4 Kiscsillag7906 ***** válasza:
1 éves volt a fiam mikor ilyen triciklit kapott szülinapjára. Nagyon szereti, mai napig ha boltba megyünk vagy csak játszóra ebben tolom. Ki sem akar sokszor szállni pedig màr 15 hós lesz. Van kiesésgàtlója, úgyhogy kiesni sem tud belőle.
2013. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Szerinted jó ez a lábtartó? Mert láttam olyat aminek nagyobb, szélesebb a lábtartója.

Kislányom még csak pár lépést tett meg, nem tudom, hogy ez fontos-e, a mozgásfejlődésére jó hatással van-e. (Dévényes mondta, hogy ne vegyünk ilyeneket)

2013. aug. 4. 16:38
 3/4 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Szia nekem ilyen triciklim van, nagyon-nagyon szeretjük, pont 1 éves kora óta ül benne a kisfiam. Nagyon praktikus, bár eleinte nem szerettem. De teljesen kiváltja az esernyőbabakocsit, buszra is könnyen fel tudom rakni, a kocsiba iselfér, ha lecsavarom a fogantyút. TAlán az ahibája, hogy alacsonyan van a fogója, nehéz megszokni tolni, meg hát kevés csomag fér el. Én rákötöttem hátizsákot, abban van a labda, esőkabát stb...
2013. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Szerintem a lábtartójával sincs semmi gond. Hidd el nagyon fogja szeretni a kicsid. Első voltam.
2013. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!