Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éveseknek néptánc-oktatás?

Disi kérdése:

2-3 éveseknek néptánc-oktatás?

Figyelt kérdés
Van a városunkban ilyen foglalkozás, és már 2-3 éveseknek is indítanak csoportot. Gondolom nem konkrét táncoktatás lehet hanem valami bevezető. Van szerintetek értelme kipróbálni? Vagy csak egy jó program mondjuk télen mikor nem tudunk annyit csavarogni? 2 éves múlt a kislányom, most kezdte a bölcsit és nem akarom máris külön foglalkozásra vinni, csak hivtak minket hogy menjünk el megnézni.

2013. aug. 5. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne megnézni, de szerintem 2 évesen még kicsi hozzá. A fiam 3+ volt, mikor zumbázni kezdett, ő a legkisebb. Véresen komolyan tudja venni és jól elfárad :)
2013. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg persze, tapasztalatnak, élménynek, a kicsinek a zenével-tánccal való ismerkedéshez nagyon jó.

minden gyerek más még ilyen korban a mozgásfejlődésben is.

A kisfiam most volt 3 és én még őt is kicsinek találnám ilyen szervezett táncoktatáshoz, más gyerekeknél látom, hogy már simán mehetne.

Ilyenkor még olyan különbözőek- nézd meg, hogy tetszik-e neki, szeretné-e, mit mond az oktató, hogy odavaló-e vagy még nagyon nem.

Ez alapján dönts.

2013. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mint kiderült szeptemberig nyári szünet van, úgyhogy majd egy pár hét múlva tudjuk megnézni. Kedves első, én is járok zumbára és az oktatók gyerekeknek is tart, nagyon édes lehet a kisfiad :)
2013. aug. 6. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp vidd el.Aztán majd meglátjátok hogy tetszik-e. Ilyen korban még inkább csak népi játékokkal foglalkoznak ott.Max.
2013. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem addig ne küldd a gyerekedet táncolni, amíg nem tud rendesen járni és futni.
2013. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!