Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányomnak aki még...

2,5 éves kislányomnak aki még nem szobatiszta merjek venni bodykat őszre?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert ha szobatiszta lesz akkor feleslegesen veszem, úgy már nem tudja használni. Vagy ekkora gyereknek már ciki a body? Pl. Tescoban is csak 18-24 hóig kapható. Szóval body vagy sima hosszú ujjú polo?

2013. aug. 12. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez az összefüggés még eszembe se jutott, de én mindenesetre azért vennék, mert szerintem tök praktikus viselet, nem csúszik fel, nincs kint a dereka. Pisilésnél meg max. levetkőzteted.

Én amíg csak találok a kisfiamra bodyt, tuti veszek neki.

2013. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mi kb 1 évesen elhagytuk

nekem volt macerás mindig alul is patentozni :-)

2013. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valószínű a kislányom pont egy évvel idősebb a tiednél, ő most 3,5 éves.

Tavaly nyáron kezdte a szobatisztaságot, pont 2,5 évesen nyáron. Én is ugyanebben a dilemmában voltam, mint Te, én vettem Neki pár bodyt, de végül már nem hordta őket, kár volt beruháznom.:(

Te tudod, mennyire közeli a szobatisztaság nálatok.


Azért sokkal jobb viselet a body mint a sima felső szerintem.

2013. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a kisfiunknál vagyunk ilyen dillemmában, szeptemberben lesz 2,5 éves de még híre sincs a szobatisztaságnak.. most éppen a letagadós korszak van..

Mi vettünk neki, Tescoban. Nézz szét, mert lehet kapni 2-3 éveseknek valót is, igaz nem sok van belőle.

2013. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves, már egy jó ideje nem használunk bodyt.
2013. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 évesen lett szobatiszta, de a hidegebb időszakban azóta is használtunk bodyt. Én nagyon hamar megtanultam állva begombolni neki. Most megy oviba, ott nem örülnének nekünk, így mi most fogjuk elhagyni, nagy szívfájdalmamra. Hisz bodynál biztos, hogy nincs kint a pici dereka.
2013. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam tavaly nyáron 26 hónaposan lett szobatiszta de én még utánna télen nagyon szerettem használni a bodyt főleg alvásnál!Body+pizsinaci és nem volt ki a dereka éjszaka és most télen is így tervezem!
2013. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha máskor nem, alvás közben szerintem is praktikus, mi is most vettünk, pedig már szobatiszta. Én is azért vettem, hogy max éjszakára jó lesz, mindig forgolódik, kitakarja magát, nem kell óránként ránéznem, hogy kinn van-e a dereka. Amúgy állva is simán be lehet patentolni, gyakorlás kérdése.2 éves 4 hónapos a kislányom
2013. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem is praktikus, múltkor poénkodtunk a férjemmel, hogy felnőtteknek is jó lenne, ha népszerűbb lenne, megfázás ellen.
2013. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem vennék. Az én fiam is 2,5 éves lesz. Nyáron többször próbáltuk a szobatisztaságot, de egyáltalán nem érdekelte, úgy gondoltam, hogy még baromi messze van a dolog, hogy ő megérjen erre. Legutoljára 2,5 hete vettem le róla a pelust, egyből látszott, hogy kezd neki tetszeni a dolog, most ott tartunk, hogy egyáltalán nem visel pelenkát. Sem éjjel, sem nappal. Praktikus viselet, de ha nincs alatta pelus, akkor nem túl kényelmes szerintem.
2013. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!