Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek Zalaegerszeg...

Mi a véleményetek Zalaegerszegen a gyerekosztályról? Másfél éves kislányomnak lesz egy kisebb műtétje és két éjszakára bent kell maradnia.

Figyelt kérdés
Én is bennt lehetek vele egész nap,estleg éjszaka is?
2009. okt. 28. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy olvastad e Gyura Barbara- szemem fénye Nail című könyét...

szóval pont olyan, mint ahogy ő leírja a pécsi kórházat és az ott dolgozó nővéreket. Legalábbis ilyen volt 6,5 éve


aztán mikor most voltunk júniusban, most egyszerűen minden szuper, de hozzá kell tennem, hogy teljesen új az épület és teljesen más a személyzet

2009. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj első(és egyben 2.) válaszoló,miért kell ilyen szomorú dologgal megfűszerezni a válaszodat?!Bőven elég lett volna az első válaszod 2.részét leírni!Abból már tájékozódik a kérdező.Nem is értelek!
2009. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert abban a könyvben írják le a legjobban a magyar egészségügy és az ott dolgozók hozzáállását
2009. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ám ez a sajnálatos tragédia évekkel ezelőtt történt,és nem biztos,h a helyzet ma is ugyan olyan.
2009. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is remélem,hogy azóta sokat javult a helyzet!!!

2009. okt. 31. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!