Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesemet télen milyen...

4 évesemet télen milyen hálózsákba altassam? Elég hideg lesz nálunk!

Figyelt kérdés
Varassak vagy paplanból csináltassak ?
2013. aug. 22. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az "elég hideg"?


Mert ekkora gyereknek teljesen fölösleges hálózsák, egy rendes takaró tökéletesen elég. (Kivéve, ha netán fagypont körüli hömérséklet van nálatok éjjel, de ezt eléggé kizártnak tartom)

2013. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Felnőtt méretű takaró (nekünk IKEÁS van, ez az átlagnál egy kicsit nagyobb), két oldalt betűröd a matrac alá, olyan mint egy hálózsák.

Egyébként az én gyerekeim 4 évesen már magukra húzták alvás közben a takarót, ha fáztak.

2013. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 4 évesed még elviseli a hálózsákot? Az én fiaim egy éves koruk körül, amikor elkezdtek járni, már nem tűrték el magukon. De egy ennyi idős gyerek ha fázik, már betakarózik, nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2013. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen hideg lesz nálatok?

Nekem imádta a hálózsákod a lányom, de csak addig amíg nem indult el, utána nem. Szerintem egy ennyi idős gyereknek felesleges a hálózsák, egy jó meleg paplan is megteszi!

2013. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 4 évesem vastag pizsiben alszik.

Utálja a hálózsákot.

Ha fázik, betakarózik.

Ha nem fázik, kitakarózik.

19-20 fok körül van télen.

2013. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hány fok lesz?

amúgy az összes válaszolónak üzenném,hogy nem az volt a kérdés,hogy hálózsákban aludjon -e a négy éves gyerek,hanem az,hogy milyenben

az én négy évesem is hálózsákban alszik,azt szereti,én meg örülök neki,mert nem kell takargatni.Lehet,hogy betakarózik,ha fázik,de azért mire elkezd fázni,az sok idő,addig meg is fázhat.

Ha 18-20 fok van nálatok,akkor inkább rétegesen öltöztesd,mint nagyon vastag zsákba tedd.Legyen rajta atléta,hosszú pizsama,zokni vagy harisnya

2013. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) köszi ! 18-19 fok körül szokott lenni ami nem gond ,mert így szeretünk aludni de a takarót lerúgja magáról és a hálózsákot nagyon szereti :)
2013. aug. 22. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Alváshoz az teljesen jó hőmérséklet. Ha szereti a hálózsákot, persze aludjon benne (csak nekem kicsit fura,hogy ennyi idősen még kell hálózsák). A mülleben és a kikben láttam nagyobb méretűt, de szerintem varratni olcsóbb!
2013. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


keress rá az ÁLOMSZUSZI hálózsákok magyar gyártójára, ők akár 150 cm hosszan is varrnak hálózsákokat, ami még bőven elég ilyen korban is.

Háromféle vastagság létezik (nyári-vékony, átmeneti-közepes és téli-vastag), elfogadható árban van és rengeteg anyagválasztékkal egészen újszülött mérettől a 150 cm-ig talán 10 cm-es osztással, szóval jó sok méretben.

Nekünk innen vannak hálózsákjaink, nagyon szerettük/szeretjük őket és én praktikusnak találom.

A mosása is könnyű, gyors, nem csomósodik benne a töltelék anyag.

Szép napot.

2013. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!