Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves gyereked mikkel...

3 és fél éves gyereked mikkel játszik? Hány darabos puzzle-je van, szereti a memória játékokat? Társast? Linkelhettek is

Figyelt kérdés
:)
2013. aug. 24. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam októberben lesz 3 éves. Szereti a társasjátékokat, van egy Bogyó és Babócásunk, amivel sokat játszunk. A másik kedvence a Solo, nagyon ügyes benne, tökéletesen érti a játék lényegét. :) Most a születésnapjára szeretnék neki még egy pár társast, mert élvezi.

Puzzle-ből 20-30 darabosak vannak, amikoe ki is tud rakni. Szereti a memóriajátékot is, abból sokféle van. Van olyan is, amit én készítettem. De apa telejonján is játszik memóriajátékot.

2013. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, szereti ezeket a játékokat. Igaz, most már 4 és fél éves, de évek óta megvannak ezek a játékok, hamar meg is tanult velük játszani:


[link]



[link]

2013. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fiam csak most kapott rá, de brutálisan...van egy micimackós puzzle-je ami 3*12,3*24, 3*36 darabos tehát összesen 9 kép van benne... nem tudja megunni! Mindennap kétszer kiteszi...


ezek vannak neki (nekem mondjuk ez kifejezetten butító és rohadt unalmas, de ő imádja ezt is)

[link]


[link]


regiment puuzle van még amiket elő se vettünk még... 118 darabosak, gondolom az később lesz neki jó...


jengázni szeretett azt amúgy is sokat játszott de most nagyon belelendült ezekbe :)

2013. aug. 24. 18:46
 4/8 A kérdező kommentje:
mentek a pontok és köszi!
2013. aug. 24. 18:46
 5/8 A kérdező kommentje:
hogy készítesz puzzle-t első a gyermekednek?
2013. aug. 24. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem puzzlet,hanem memória játékot. :) Apa vendéglátásban dolgozik, így megkértem, hogy gyűjtsön nekünk sok kupakot. Pl az üveges coca colájét, azt a fajtát, amit sörnyitóval kell kibontani. A lényeg, hogy egy adag memória játék egyforma kupakokból legyen. A belsejükbe gombokat, csomagolópapírból kivágott figurákat, egyszínű filc anyagot, papírt ragasztottam. Természetesen mindenből 2 darabot. És kész is. Tavaly karácsonyra sok ismerős gyereknek is készítettem ilyet, nagy sikere volt. Kisebb gyerekeknek lehet készíteni bébiételes kupakokból is, bár az azért macerásabb, mert ha nem egyformák a kupakok,akkor előbb célszerű egyszínűre festeni őket.
2013. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mwg sztem ilyet se lehet nehéz elkészíteni:

[link]

2013. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én régen mikor kezdtük tanulgatni az állatokat kinyomtattam 50 képet (bagoly, kígyó, kutya, macska, medve, darázs....) vettem lamináló fóliát és Apumnál lelamináltam az egészet! Még most is megvannak (igaz már meggyötörve de nincs elszaggatva...)


Most valami hasonlón gondolkozok csak párosító játékon (ami kapható a boltban pl: 15 pár az 30 kártya de 4-5 ezerbe van)...

Alma-körte, baba-babakocsi, nadrág-pulcsi, sapka-sál, ecset-festmény,...

Most valami ilyesmin kattogok... Csak nem tudom házilag hogy kell egy képet úgy elvágni, hogy olyan legyen, mint egy puzzle...

2013. aug. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!