Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Autósülésben nem tudunk...

Autósülésben nem tudunk dönteni. Délután megyünk megvenni. Melyiket ajánljátok? Cybex vagy Concord? (15-36kg) Linkeltem is.

Figyelt kérdés

melyiket válasszuk?


[link]


[link]


[link]


2013. szept. 3. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk a cybex van,meg vagyunk vele elégedve,fiam is szereti
2013. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is Cybex van mindkét gyerkőcnek és mindkettő nagyon szereti!
2013. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egyébként a Cybex tesztjei a legjobbak minden kategóriában, ezért is választottuk mi is ezt a márkát. Nekünk még a pajzsos (9-36kg) verzió van, de tényleg nagyon szuperek!
2013. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk concorde van, igaz a 9-36 kg-os kategóriás, nagyon szeretjük, elégedettek vagyunk a márkával- én szívesen ajánlom.


Van egy javaslatom: MINDENKÉPPEN a vásárlás előtt menjetek el a kicsivel is és mindegyikbe ÜLTESSÉTEK BELE? KÖSSÉTEK BE, hagyjátok, hogy üldögéljen benne egy kicsit- lehet, hogy valamiért nem érzi magát kényelmesen egyikben.


Nekünk pl. a pajzsos verziótól kezdett el nagyon sírni (kisebb volt még), akármit is csináltunk, akármilyen márkát is válaszottunk- pedig eleinte nagyon azt akartam venni. Így természetesen nem amellett döntöttünk.


Ezek nagyon hasonló kategóriájú és biztonságú termékek, így nagyon melléfogrni egyikkel sem lehet szerintem.

A 15+ kg gyerek valószínűleg már legalább 3 éves, el tudja mondani az ő kis szintjén, ha valami idegesíti, nyomja pl. az öv vagy "szúrja" az anyaga stb.

Apróságnak tűnik, de fontos.


Jó vásárlást.

2013. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.mindkettőt kipróbáltuk,mindkettő tetszett,azaz a cybexnek az első linkjén lévőt próbáltunk. Nekem a concord tetszik,férjemnek a cybex,gyereknek mindkettő :D


na hátha írnak még,mert mindkettőről ti is jókat irtatok,így még mindig nem tudunk dönteni ;p

2013. szept. 3. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!