Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beleegyeztek, hogy az iskolába...

Beleegyeztek, hogy az iskolában az új influenza elleni oltást beadják a gyereketeknek? Nálunk már szedik össze a beleegyező nyilatkozatokat holnap!

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
NEM.
2009. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem egyezek bele.Nem áll szándékomban beoltatni se őket se magamat.
2009. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Nem értem, hogy adhatnak suliban , munkahelyen stb ilyen nyilatkozatokat ilyen gyorsan, miután még a hírekben is teljesen ellentmondó nyilatkozatok vannak a vakcinát illetően!!!???


Ki állította össze a szöveget ezeken a nyilatkozatos papírokon amiket iskolában adtak, ki kérte meg a sulikat pl. hogy adják a szülőknek?


Nincs se aláírás, se aláíró a szövegeken nálunk. Nálatok?

2009. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem, telejesen ellene vagyok az én gyerekeim ne legyenek tesztalanyok.
2009. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy,sok helyen olvastam,hogy mindenkit ezzel ijesztegetnek.

Azért kedves eddigi válaszolók,magatokra kéne néznetek.Most a tv-ből az folyik,hogy ez mennyire rossz.

És lám,itt igazolódik be két esetben is,hogy egy bolond százat csinál.

Azok is bolondok,akik azokat szidják,akik ellenálnak,és azok IS bolondok,akik azért tartózkodnak tőle,mert azt mondogatják a tv-ben.

igaz,13 éves vagyok,de én megkértem anyuékat hogy oltassanak be,veszteni nem vesztek vele semmit,hisz ingyen van,és remélem jobb is...

2009. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 13 éves, még túl kevés élettapasztalatod van ahhoz, hogy bolondnak nevezz másokat. :o) Az egy dolog, hogy te kérted a szüleidet, de nekünk a gyerekeinkről kell dönteni, nem magunkról, ami hidd el, hogy sokkal nehezebb.
2009. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 13! Kikérem magamnak hogy 30 fölött 2 gyermekes anyukaként lebolondozz, de mit vársz mikor még az orvosok sem értenek egyett ebbe a kérdésbe ha mindenki azt mondaná hogy ne veszélyes és 100% megbízható akkor lehet hogy beoltatnám őket, de így nem és igen lehet hogy van veszteni valód de néha a tudatlanság is jó valamire.
2009. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Hisz INGYEN van és akkor már jó is kicsi vagy még és tudatlan.
2009. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

BOLONDOKNAK ÁLL A VILÁG!!!!!

köszike:DDD

(szerintem inkább még a barbidnak a haját fésülgesd a tanulás után)

2009. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fiú vagyok.

Egyébként is,lánynak miért kéne 13 évesen a barbi haját fésülni?ne nézzetek ennyire dedósnak,kéremszépen...

2009. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!