Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Középsős kisfiamat megkérte...

Középsős kisfiamat megkérte egy másik kisfiú h fogja meg a kukiját (mikor nem akarta, húzta oda a kezét, végül is nem fogta meg). Mindez alvásidőben. Veletek történt hasonló? Mennyire gyakori? HOl VAN ILYENKOR AZ ÓVÓNŐ?

Figyelt kérdés
Mi lett később?
2013. szept. 16. 18:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
holnap azonnal számon kérem az óvónőt.
2013. szept. 16. 18:12
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Beszélj a kisfiú szüleivel is!
2013. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
És most jobb, hogy kiírtad ide? :D
2013. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén c.nemzetiségű szülőkrolvan szó és abból is a rosszabb fajta.(előre bocsánat,senkit nem szeretnék megbántani és nem vagyok eloiteletes,ezek sajnos a tények) és kicsit tartok a családtól. Egyébként gondoltam ra a lehető legfinomabb hangon.
2013. szept. 16. 18:23
 5/19 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat előre köszönöm, a többiek kimeljenek.
2013. szept. 16. 18:24
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez aztán az óvónő, észre kellett volna vennie mit csinálnak a gyerekek, azért van ott. Szerintem holnap feltétlenül beszélj vele és írd meg kérlek, hogy mit mondott.
2013. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
2. vagyok. Teljesen megértelek próbálj meg finoman szólni nekik de hogyha úgy látod hogy ellenségesek akkor inkább beszélj az óvónővel hogy figyeljen oda jobban arra a kisfiúra. A te kisfiaddal is elbeszélgethetsz hogyha megint ilyen történne ne tegye meg és azonnal szóljon egy felnőtnek.
2013. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Mégis mit vársz? 4-5 éves gyerekekről van szó, nagyon nagyfokú a kíváncsiság bennük a nemiség iránt.

Anya óvónő, ő mesélte, hogy altatásidőben milyen sok gyerek maszturbál, ez teljesen természetes.

Az is, hogy egymás nemi szervére kíváncsiak, vagy akár a szexuális együttlétet is imitálhatják egymás közt, nekik ez mind játék, tapasztalás, semmi rosszra nem kell gondolni.


Nem az óvónőt kell hibáztatni egy természetes érdeklődés kielégítése miatt.

Persze, ha ilyet lát, pláne, hogy fiú, fiúhoz nyúl, rászól, de elképzelhető, hogy az óvónő az asztalnál ülve írta a csoportnaplót, míg a 2 gyerek lehet, hogy a csoport bégében voltak és csak suttogtak.

Biztos vagyok benne, hogy ha észreveszi, rájuk szól, nagy hiba lenne emiatt letámadnod a pedagógust.

Az meg nem jelent semmit, hogy cigány a kisfiú, hidd el, nem gonoszságból tette, elképzelhető (tekintve a cigányok életmódját), hogy otthon nyíltan élnek nemi életet a szülei, rokonok, így ő csak leutánozta amit lát, ez csupán gyermeki kíváncsiság.

2013. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó azért mert a te anyukád is ovónő ne védd màr ennyire. Elhiszem hogy az anyukád becsületesen elvégziba munkáját de nem mindenki egyforma. Igenis szólnia kell az ovónőnek mert kötelessége figyelni a gyerekekre. A kérdező kisfia nem volt kíváncsi nem Ő találta ki. Az én világomban ez az eset nem természetes. Az egy dolog hogy megmutatják egymásnak de ne húzza már oda a kezét főleg azonos neműnek.

Abban igazad van hogy teljesen mindegy hogy roma vagy sem. De magyar családok körében is gyakori hogy nem szégyenlősködnek egymás előtt.


Kérdező majd írd meg hogy mi történt.

2013. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat és ez nem természetes folyamat holnap megírom mi volt. Jó éjt!
2013. szept. 16. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!