Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudom erősíteni a...

Hogyan tudom erősíteni a gyerekeim önbizalmát? Nem szeretném ha néhány kudarcélmény elvenné a kedvét a barátkozástól. Van esetleg erről szóló könyv?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy sok szeretettel meg dicsérettel, de pl vannak helyzetek amitől nagyon féltem a lányomat. Nagyon barátkozó, de többször is előfordul hogy a másik gyerek undok, vagy ha többen vannak kiközösítik klikkesedett kislányok. Egyelőre nem vette el semmi a kedvét a további barátkozástól, de félek hogy ha nem táplálom az önbizalmát valahogy, akkor félénkké válik. 5 éves, az oviban vannak barátai.
2013. szept. 22. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor jövőre olyan iskolát válassz neki, aminek jó híre van, normálisak a tanárok, és jó családból származó gyerekek járnak oda. Persze ne csupa sznob közé, mert az meg a másik véglet. Válogass, figyelj oda, az én anyámékat nem érdekelte, 20 éves koromig egy darab barátom se volt.
2013. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!