Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hidegpárásítót ajánlaná...

Milyen hidegpárásítót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a levegő a lakásban, és most, hogy indul a fűtési szezon, a kislányomnak éjjel előjön a száraz köhögése. Persze van párologtató a szobában, de szerintem nem elég. Milyet ajánlanátok? Még nem nagyon tudom, hogy mit figyeljek, mekkora tartályos megfelelő, jobb, ha szűrős-e, mit jelent, hogy ultrahangos, mindegyi az-e, kell-e hogy Salvus vizet is bele lehessen önteni?
2013. szept. 23. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk volt már Solac baby dream, illetve Momert. Azt nagyon nem szerettem bennük, hogy nem lehetett kikapcsolni az éjjeli fényt, ráadásul a Momert színváltós is volt... :S

Most a Praktikerben vettem Budget márkájút (azt hiszem, ez valami saját márka ott), eddig bevált. Kikapcsolható az éjjeli fény, halkan működik, 3 literes a tartály (azt hiszem) és nem is volt drága (9000 Ft). Mondjuk, Salvus vizet nem lehet bele tenni, de nekünk eddig nem is kellett.

Mi úgy használjuk, hogy vettünk a konnektorba dugható időzítő ketyerét, az szabályozza, hogy mikor kapcsol ki és be. Egyébként reggelre minden tiszta víz lenne.

Remélem, tudtam segíteni.

2013. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszodat, azt szeretném megkérdezni, hogy ezek ultrahangosak vagy betétesek? Nem tudom eldönteni, hogy melyik jobb, azt olvastam, hogy a betétet is cserélni kell, meg azt is, hogy az ultrahangosban meg van valamilyen vízlágyító patron, azt is cserélni kell időközönként.
2013. szept. 23. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ultrahangos párásító amit írtam. Ebben nincs semmilyen betét, amit cserélni kell, sima csapvízzel üzemel. Hetente kell kitisztítani ecettel.

2013. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. szept. 27. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!