Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párásító kérdés! Ebbe szerinte...

Párásító kérdés! Ebbe szerintetek lehet salvus vizet használni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 8. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Aromaterápiás készülék-azt látom, de nem tudom, hogy salvus vizzel is működtethető-e? Valakinek van tapasztalata?
2013. okt. 8. 20:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen volt, de sajna tönkrement. :( Nem a salvus víztől, hanem mert belefolyt véletlen a víz a motorjába, és leégett.

Egyébként simán ment a salvussal, de ne töményen öntsd bele, hanem hígítva sima vízzel.

2013. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!
2013. okt. 8. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van, és én nagyon szeretem. Mi kezdetben salvus vízzel próbáltuk használni, de nem volt az igazi, mert az összes bútorra kiült a só, és a szobában is akkora "köd" volt, hogy alig lehetett látni. Mondjuk hígítva nem próbáltam, de egy webáruház oldalán azt írták, hogy salvus vízzel nem alkalmas üzemeltetésre.


Mi egyébként illóolajjal használjuk, eukaliptusz és citromolajjal, megfázásnál használjuk és szuper...

2013. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért írják, mert a Salvus szerződött egy hiper-szuper megfizetethetetlen párásító készüléket forgalmazó céggel. :(


Egyébként hígítva is nagy ködöt csinál+műszaki cikkek ne nagyon legyenek a szobába ahol használjátok, mert tönkreteheti.

2013. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp ezt a készüléket nézegetem én is. Ebbe víz és só kell tulajdonképpen?
2013. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Igen, lehet, hogy marketing az egész, de tény, hogy számomra kellemetlen volt a szobában tartózkodni, mikor salvus vízzel próbáltuk, ki is szellőztettem...


Egyébként csak víz kell bele, azzal párásít és mellé még lehet rakni illóolajakat a külön kis "tartályba".

Szerintem ár/érték arányban tökéletes kis kütyü :)

2013. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!