Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3éves fiúnak milyen laptopot...

3éves fiúnak milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem igaziról van szó. Kislányom Fisher Price laptopot kapott a tesóméktól. Szereti.
2013. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen játék laptopra gondoltam:)
2013. okt. 9. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Most a Tescoba van féláron.Szerintem jó.33féle tevékenység van rajta.Lehet számolni,betűt tanulni,játékok vannak rajta,stb...Az én 3,5 éves lányaim még csak össze vissza nyomogatják,de nagyon élvezik.A számokat 1-10-ig már ismerik,és nagyon élvezik,hogy ők lenyomják,a gép meg mondja:),bár én már néha a falra mászok tőle,főleg mikor egyszerre nyomogatják mindketten:))))
2013. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,és 2700 ft körül van most.
2013. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam 3 éves volt nyáron, nekünk ilyenek vannak.

Ez az első még a klasszikus első babalaptop- ok-okozati összefüggések- felvillanó fények, tárgyak-szavak összerendelése, nagyobb gombok- máig szereti.

nagy kedvenc a Peppa pig mese, ezért ez:


[link]


Ugyanez a laptop nem Peppa piges, hanem "sima" tárgyakkal hangszerekkel, klasszikus zenével is:

[link]


(bocsánat, csak pinket tudtam belinkelni, természetesen nekünk is kék van)


A Vtech is egy nagyon minőségi márka, hasonló a rendszer, mint az ELC játékoké:


[link]


Illetve már ismerkedik az eggyel nagyobb verziókkal, itt már vannak feladatok, betűk, számok- de rengeteg funkció és nagyon hasznos:


[link]

[link]


(sikerült 2 szinte teljesen egyformát venni/kapni belőlük).


Szerintem a Vtech, ELC és Leapfrog játékok sokkal jobban, mint a Fisher Price (bár az is jó tényleg)

Szép napot.

2013. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!