Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szűk fitymájú gyermekednél...

Szűk fitymájú gyermekednél segített a szteroid tartalmú krém?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lett javulás? Mennyi idős volt a kicsi?
2013. okt. 10. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! A fiamnak letapadása és szűkülete is volt, a doki azt mondta 3 éves koráig ne piszkáljuk, így csak óvatosan húzogatva mostuk. Amikor oviba ment, elkezdtük körömvirág krémmel kenni, ami felpuhítja a bőrt és utána ő magának próbálgatta, mindig kicsit jobban tágult és engedett a bőr. Kb. 3 hét után majdnem tökéletes lett, a dokink el volt ámulva. Nem használtunk szteroidos krémet, előtte szerintem Ti is próbáljátok ki a körömvirágot. Fontos részlet, hogy a fiammal megbeszéltük, hogy ezt muszáj csinálni, hogy ne kelljen fütyidoktorhoz menni, így komolyan vette és ügyesen közreműködött a dologban. Sok sikert, tudom, milyen aggodalom ez...
2013. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bejött 1 hét alatt rendbe rakta, pedig nagyon szűk volt.
2013. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-estől szeretném megtudni, hogy mi volt azt a krém? Köszi
2013. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem segített bár hozzáteszem nekünk nagyon szűk annyit hatott a krém hogy éppen a fejéről lejött a bőr. Várunk mi is hátha rendeződik 3évesen ha nem csak akkor visszük dokihoz.
2013. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Engem is érdekel a krémek neve,kérlek irjátok le a nevét is.
2013. okt. 10. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:
mi elo com krémet kaptunk.
2013. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3 éves korig mindenesetre ne húzogasd neki (és felesleges addig krémezni is), kedves kérdező, sőt, 4 éves korig is lehet várni evvel, kivéve ha a pisi túl vékony sugárban lövell és duzzanatot okoz.


Megírod nekünk, hány éves a kisfiad? A lényeg, h ha még nincs 3, akkor legjobb, ha nem húzogatod neki, és krémezni is felesleges. Megmosod neki úgy, ahogy van. Kivétel persze erősíti a szabályt, a fent említett vizeletakadályoztatás esetén doki, vagy ha pl a szmegma (a fehér váladék a makkon) túlságosan felgyülemlik.

2013. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elmúlt 4 éves! Ezért aggódok! Sokszor a pisi se jön egyenes sugárban. Én nem is nyúltam neki hozzá,csak a gyerekorvos húzta neki hátra 3 és 4 évesen,de nem mondta,hogy teendő van vele! Pedig nagyon szűk a bőr, nem lehet annyira se hátrahúzni,hogy a húgycső látszana.
2013. okt. 10. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:

A fiam 4 éves lesz. Nekünk azt mondta a gyerekorvosunk (öreg motoros), hogy fürdésnél húzkodjuk, így 2 hóanpos korától úgy megy a fürdetés, hogy felhúzom, meglögybölöm, és kész. Szóval nem húzkodom világba, csak ameddig jön. 2,5 éves kora előtt nézte a dokinéni, azt mondta, hogy le van tapadva, de amíg nem szobatiszta, nincs vele teendő. 3 évesen megint nézte, már szobatiszta volt fél éve, ugyanúgy nézett ki: konkrétan neki csak a fele oldala van letapadva... Ő is elocomot adott, hogy azzal kenjük.

Nem kentem egy ideig, mert hogy steroid, de pár hét után csak kipróbáltam. Nem csinált semmit 2-3 hét után sem. Most még mindig úgy néz ki, de még várok a dokival (van kettő doki is, akit ajánlottak), mert sok helyen azt hallom, hogy még mindig ráér. Ezt a körömvirág krémet viszont kipróbálom.


Mikor kell vele kenni? Elég csak esténként, vagy többször kellene egy nap? bocs az offért.

2013. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem letapadásra felesleges a szteroidos krém,az szűkületre hatásos nem?
2013. okt. 11. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!