Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Izotóniás sóoldat és a tengerv...

Izotóniás sóoldat és a tengervizes orrspray között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Az orvos tengerisós orrsprayt irt, izotóniás oldat az nem tengerisós?
2013. okt. 15. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban segítenekA Kórházban sem orrspray-t használnak,ha szükséges.Nekünk kellett egy kicsit használni,én úgy döntöttem kipróbálom az oldatot,a gyógyszertárban is azt ajánlották,azt mondták,ha nem jó,még mindig meg tudom azt venni.Nem használtuk sokszor,használt :)
2013. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi különbség!! :) Mindkettő 0,9%-os NaCl. Csak az egyiket patikában keverik és orrcseppentőbe töltik 300 ft-ért, a másik pedig szuper színes orrspray-ként kerül forgalomba (hosszabb lejárati idővel) 2000 ft-ért.

Nekem már Fül-Orr-Gégész Salvus vizet is javasolt :) Azt mondta sokkal jobb és olcsóbb, mint a "tengervíz" (ami persze nem tengervíz, hanem izotóniás sóoldat).

2013. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!