Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol van/lesz mesekönyv akció?

Hol van/lesz mesekönyv akció?

Figyelt kérdés
2 és fél éves a kislányom, karácsonyra szeretnék neki mesekönyvet is venni
2013. okt. 18. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
csakmese.hu oldalon nézz körül, ott nagyon olcsón szoktak szuper mesekönyveket, képeskönyveket árulni.
2013. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon hasznos volt! Már ki is választottam melyiket veszem meg karácsonyra.:-) Csak az az egy baj a webshopokkal, hogy csak Bp-en van telephelyük és a postaköltséggel már majdnem ott vagyok, mintha üzletben venném a könyveket, de több könyv vásárlásánál még mindig akciósabb a webshop. Pedig milyen jó lenne ha a vidéki nagyvárosokban is lenne telephely.Mégegyszer köszi a választ!:-)
2013. okt. 19. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az egy történetesen a szomszédban van nekünk, meg is lepődtem, amikor kiderült. :-)

Nekünk tőlük a Macizsúr jött be nagyon, imádja a kislányom, még másfél éves sem volt, amikor megvettem neki, és most 3 évesen is imádja.

Én még a Líra könyvkiadótól szoktam rendelni, Pickpack pontra kérem olyankor a könyveket, van, hogy akcióban olcsóbb, vagy ingyenes ez a fajta szállítási mód.

(Ez a csakmese.hu Fröhlich Kiadó egyébként nagyon rendes társaság, nekem nagyon pozitív élmény volt velük találkozni. Csak figyelni kell a terméklapon, hogy elérhető-e a könyv, mert azok is fenn vannak, amiket már nem lehet kapni. :-( )


És ha még kell ötlet, hogy mit vegyél, akkor nézd meg ezt az oldalt: mitolvasunkitthon.blogspot.hu . Én csináltam, bár már régen nem adtam hozzá új könyvet.

2013. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Libri oldalát is megnéztem, bár még nem néztem végig az összes mesekönyv listát, de nagyon nem találtam olyat amit meg is vennék, természetesen van ilyen hogy Caillou, meg Bogyó és Babóca (ezeket mesében szoktuk nézni leginkább neten), de most másfajtákat keresek, amiket még nem ismer a lányom. A Csakmese.hu-n az állatmesés könyveket nem ismered véletlen (Állatmesék kicsiknek és a Vidám állatmesék amikre gondolok, emellett még kinéztem másik 3at, de most csak 2könyvet szeretnék venni, januárban lesz a névnapja akkor ismét 2t vennék) mennyire érdekesek a történetek, van-e benne sok kép stb. ? Az oldalad is néztem, nagyon szuper, néhány közülük nekünk is megvan és adtál ötletet is:-) Köszönöm!
2013. okt. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!