Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legdurvább baleset,...

Mi volt a legdurvább baleset, ami a gyermekeddel történt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 23:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Eddig szerencsére nem esett komoly baja egyiknek sem. A fiam másfél évesen kiborult a talicskából és földet éréskor az egyik lapátfoga elfordult 90 fokkal. Remélem, hogy a maradó fogait ez nem fogja nagyon befolyásolni. Azóta, ha valamelyiknek vérzik a szája, az az első, hogy megnézem, megvan-e minden foga... :)

Amúgy mindkettő leesett már a 2 méter magas mászóka tetejéről, karcolás nélkül megúszták. A többi kisebb-nagyobb balesettel már nem foglalkozom.

2013. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem még, de ha érdekel gyerekként volt pár. Bringázás közben elütött egy motoros. Karcokkal megúsztam. Volt egy nagyobb esés, akkor nem tudtam hajlítani térdben a lábaimat kb egy hónapig. :D Egyszer pedig az a gyertya alakú lámpa megrázott. Nem bírtam elengedni, de sikerült kitépnem a konektorból. Kidobtam a kukába, nagyanyám meg kereste... Kb ennyi.
2013. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Rácsapta a huzat a bejárati ajtót a hüvelykujja körmére, és másfél éves volt.. Egy napig sírt, nem volt neki eltörve, de nagyon rossz helyen kapta el, és nehéz az ajtó... kipróbáltam magamon félig, és vigyázva, majd kiugrott a szemem a fájdalomtól.. neki pedig teljes erővel csapódott rá. Miattam történt, így nehezen emésztettem meg. (De ennél nagyobb az életében soha ne legyen!) :)
2013. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
2 es fel eves lanyomra hiaba szoltam ra, hogy ne futkosson az asztal körül. Addig futkosott, amig elesett, a feje nekicsapodott az asztal sarkanak, össze kellett varrni.
2013. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. El is felejtettem: a fiam 8 hónaposan, amikor még csak kapaszkodva állt, lépegetett, teli tenyérrel nekitámaszkodott a forró kályhaajtónak. És milyen egy kisgyerek reflexe? Hát vagy 2-3 másodpercbe beletellett, mire rájött hogy az forró. Hólyagos lett az egész tenyere, az ujjbegyei is.
2013. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kályhát tapizós égése volt az én kislányomnak is 1 éves kora körül. Neki csak az ujjai lettek hólyagosak. Későbbi hajmeresztő mutatványa, legurult a mozgólépcsőn az egyik metróállomáson. 8 hónapos terhes voltam a tesójával, volt még nálunk táska is meg szatyor is, de ő csak nem akarta fogni a kezem, csak azt a hülye gumiszalagot, ami még véletlen se egyforma sebességgel megy. Szerencsére két hölgy elkapta kicsit lejjebb, és egy kis horzsolással megúszta.
2013. okt. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Lánykám másfél éves volt. A teraszon hintáztunk, ő meg valahogy kifordult a hintából, pedig ott álltam előtte 1 méterre. Fejjel a járókőre csapódott, szétcsattant a kis orra középen. Még most is kirázott a hideg ahogy leírtam. Nem volt szép látvány szegénykém.
2013. okt. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

ezt én írtam ki tegnap, az alján ott vannak a baleseteink is..:-/


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2013. okt. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tesóméknál 20hósan autóbaleset... az autó totálkárra a felismerhetetlenségig törött össze, mert nagyon sokat pörgött, és egy felüljáró részüjének csapódott. A gyerekülés megvédte a picit, a karja pici helyen repedt, 2hétig volt gipszben. Tesóm és férje viszon elég rendesen megsérültek, de hálistennek- ha hosszú is volt- de felépültek. :'(
2013. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos és lány. Átharapta a nyelvén, dőlt a szájából a vér 20 percig. Éppen megúszta a műtétet.

A nagy fiú, vele még gyakorlatilag semmi nem történt. Furák :)

2013. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!