Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek gyermeke tojásallergiás?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam most 19 hónapos. 5 hónapja tudjuk a tojásallergiát, azóta még csak egy kekszet sem evett amiben tojás van. Nagyon betratjuk a diétát. A te gyereked kinőtte ezt? Ha van valki ilyen helyzetben!

2013. okt. 28. 15:30
 1/4 anonim válasza:
Szia a mi kislanyunk 2 ev 2 honapos a kislanyunk o 1 eves koratol kezdve derult ki hogy tojasallergiaja van.Azota miota ki is derult,semmit nem hajlando enni,tenyleg szinte semmit,ezt ertsd szo szerint,csak a vanillias tapot,es inni is csak ejszaka iszik,de akkor nagyon,nekunk is azt mondtak az orvosok hogy elnoheti.Mi Canadaban elunk Torontoban es mindenfele hulyesegekkel traktalnak bennunket,ami termeszetesen hatastalan volt minden kiserletunk.Nagyon odafigyelunk mi is hogy ha valamilyen snack-et is eszik nehogy tojas legyen benne,remeljuk elmulik a te gyerekednek is,es a kislanyunknak is!
2013. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Gondolom ez nálatok is vérvételböl derült ki! Azóta vettek vért a kislányodtol. Nekünk maj januárban kell visszamenni a gastrora és akkor mindenképpen szeretném ha vennének és megnéznék. Mert azt is mondták, hogy az is lehet , hogy egy 6 hónapos diéta után rendbe jön. De én nem adok neki szárnyas husokat sem. mert attol is kipöttyösödik rögtön. Sőt még a husleveskockátol is ha tettem a levesbe. Ugyhogy a kisfiam szinte csak sertéshust és halat eszik.

Köszönöm, hogy válaszoltál! És bízzunk benne, hogy kinövik a gyerekeink.

2013. nov. 1. 15:56
 3/4 anonim válasza:
Tudom régi már. Elnőtte azóta a gyerekeitek a tojásallergiát? Csak bízom benne, hogy tényleg elnőhető.
2018. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem nőtte ki.
2018. márc. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!