Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megyünk családi fotózásra,...

Megyünk családi fotózásra, apa, anya az 5 éves fiam, és a 3 hónapos fiam. Mit vegyünk föl, hogy ne legyünk papagájosak? Legyen mindenkin farmernadrág, meg egy fehér fölső? Ti hogy öltöznétek fel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk a lányainkkal karácsony előtt. Azt küldtük szét karácsonyi képeslap helyett a rokonoknak (karácsonyi szegéllyel kértük), így megpróbáltunk nem túl színesek lenni. Szerintem a fiúknak a fehér felső-farmer tökéletes, gondolom a fotós nem fehér hátteret rak mögétek, de akár annak a színét is megbeszélhetitek vele. Anyának (nem tudom Te írtad-e, bocs) talán mutatósabb lenne vmi blúz+ szoknya v. ruha ha van nem túl színesben. Vagy farmer világos blúzzal. Attól is függ, hogy 'csak úgy' mentek, netán valamilyen ünnepi alkalomból. Mert ha nincs különösebb alkalom még akár színes-bolondos-jelmezes is lehet, miért ne?
2013. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi minden évben itthon fotózkodunk a kanapén(mindenki ugyanott ül,érdekes látni,hogy milyen gyorsan nőnek)

Az egyik évben mindenki farmerben,fehér pólóban volt,a másik évben kékben,a 3.ban csíkos mellényben.

szerintem vihettek több ruhát,és gyorsan át lehet öltözni.

2013. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi szürkében voltunk, csak deréktól felfelé látszottunk, kivéve a kislányunk aki a szürke mellé még rózsaszínt viselt, nagyon harmonikus volt így.
2013. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!