Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitöl lett pöttyös a 15hónapos...

Mitöl lett pöttyös a 15hónapos kisfiam háta?

Figyelt kérdés
Nagyon agodok,nem mulik el neki,elöször csak pár db.volt most meg tiszta pötty a háta,de csak a háta.mitöl van ez?vigyem orvoshoz?
2008. júl. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nymj rá egy üvegpoharat fektetve és ha eltűnik, akkor nem lehet nagy gond, csak melegkiütés. Ha allergia lenne, akkor az egész testén lenne. Mi is így jártunk a múlthéten és a védőnő azt mondta, hogy valószínű csak melegkiütés. Azt kérdezte, hogy az egész testén vannak-e, mert ha nem, akkor nem allergia. Öltöztesd egy kicsit szellősebben ill hintőporozd (ha lehet, akkor olyannal amit a köldökére használtál, de lehet normál is).


Ha nem múlik el 1-2 napon belül, akkor vidd el dokihoz. Én is csak azért nem vittem, mert a védőnő azt mondta, hogy melegkiütés...

Dia - 6 hós kislány anyukája

2008. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez melegkiütés,üvegpoharat meg véraláfutásra szoktak tenni,ne izgúlj,ahol leizzad ott kicsapja a bőrét az izzadság.
2008. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Az első válaszadó vagyok és a 2. válaszadónak üzenem, hogy nemrég jgy halt meg egy kisfiú a Heim Pál kórházban, mert a doki nem ismerte fel az agyhártyagyulladás által okozott kiütést, pedig ezzel a pohárpróbával meg lehetett volna akadályozni a kisfiú halálát, mert akkor rájött volna, hogy nem bolhacsípés!!!!!!



Dia

2008. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen hülyeségekkel ijezgetni a másikat,az agyhártyagyúlladásnak más sújos tünete is van nem csak a pötty.Ilyen melegben én inkább a melegkiütésre gondolnék,hogy lehet ekkora marhaságot irni hogy ha ráteszik a gyerekre a poharat akkor megmenthették volna.
2008. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszadó! Ha a gyerekorvosomnak is ez a véleménye mint nekem, akkor is hülyeség??????????????????????
2008. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!