Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nézi itt valakinek a gyereke...

Nézi itt valakinek a gyereke a Lazy Town című mesét a Cartooniton?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Hála Istennek nem nézi.
2013. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Én néztem régen, miért?
2013. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy az első válaszolónak mi a baja vele! Ja, tudom, sok gyereknek a horrormesék jönnek be!

2. válaszoló, mi nem rég kezdtük el nézni a kislányommal és az lenne a kérdésem, hogy a Stefanit két lány játssza? Hol ez, hol az? Mert valamennyi részben teljesen máshogy néz ki!

2013. nov. 7. 19:13
 4/18 anonim ***** válasza:

Kicsit bunkó beszólás volt, kérdező.

Nem a horrort nézi, de ez a mese idegesítő!

Amúgy hála istennek csak egy mesét néz, a mickey egeret

2013. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
2. vagyok. nekem nem tűnt fel, vagy csak nem láttam azokat a részeket
2013. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi is néztük pár éve amikor még másik csatornán ment.Nekem sem tünt fel hogy más lenne a kislány, sztem mindig ugyan olyan.
2013. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Viszont most meglestem a képeket a sorozatról.Szerintem te azt láthatod hogy több éven keresztül készült a sorozat, így egyértelműen idősödött.

Ezeken a mese csatornákon meg a legritkábban adják le egymás után a sorba jövő részeket, így lehet hogy reggel azt adják ahol még csak 8 éves, délután 10 éves másnap meg már 9

2013. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nezzuk. Azert van, mert a regi Stefani az elso evadbol valok, a masik pedig mar a legujjabb reszekben szerepel, aki egy masik kislany. Utanna neztem a neten.
2013. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Es meg azt elfelejtettem hozzatenni, hogy ossze-vissza adjak a reszeket. Egyebkent aki megnezett legalabb egy reszt, az tudja, hogy igenis tanulsagos mese.
2013. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint mégis csak jól láttam, hogy két Stefani van :)! A régi az, aki a reklámok közben mindig énekel, ugye? Ahol például Piroskát játszik. Szerintem is tanulságos mese, úgy látszik, hogy az első válaszolónak nem jött le a lényeg!
2013. nov. 8. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!