Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írnátok Karácsonyi magyar...

Írnátok Karácsonyi magyar előadó+album-címeket, amiket Ti, és kisgyereketek is szeret? Meg mivel készült még a Karácsonyra?

Figyelt kérdés

2 ilyen cd-nk van, de mindkettő elég gagyi, eddig ezeket hallgattuk ünnepek alatt...de a lányom idén 3 lett, már felfogja a dolgokat, szeretnék venni vmi jót, ami mindhármunknak tettszik, igényes, örömet okoz, és hogy családi hagyomány legyen belőle...


Meg írhatok egyéb olyan dolgokat, amit a karácsonyi előkészültek alatt kicsikkel lehet csinálni, és nem túl bonyolult, nem vagyok vmi kreatív, és anyukámék annó nem foglalkoztak ilyenekkel sajnos, így tök meddő vagyok ilyen szempontból...:(

köszi



2013. nov. 10. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Poór Péter: Szent karácsony éjjel. Legszebb, a nélkül nincs karácsony nálam :) De sok ismerősöm is erre esküszik.
2013. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Készülődéshez meg javaslom az adventi naptárat, a gyerek tuti élvezni, minden nap icipici ajándék.
2013. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm..:-)
2013. nov. 10. 09:54
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak tudod mi a gáz??? Hogy ezt sehol nem lehet már kapni...:( vagy én legalábbis nem találom...

Mondjuk majd megpróbálom vhonnét letölteni, vagy nem tudom, de tényleg nagyon szép...:-))

2013. nov. 10. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Zeneovi: téli ünnep.Lányom 2éves,de már tavaly is ezt hallgattuk vele és nagyon szereti
2013. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mi a youtubon hallgatjuk ilyenkor a zenét,berakom neked a linket,amit, a 3,5 éves lányom nagyon szeret.Kedvence a Judit és a zenemanók,főleg a két mix.

http://www.youtube.com/watch?v=ntEZB0vOhhc&list=PL3GSK2Gr_cU..

Nekünk ez a videó sorozat a kedvencünk :

http://www.youtube.com/watch?v=AKE3q80Jcr8&list=RDAKE3q80Jcr8

2013. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagy kedvenc a Bojtorjántól a Karácsonyi album. Én is ezt hallgattam gyerekkoromban.
2013. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :-) Naaa, most aztán majd csak dönteni kell...
2013. nov. 10. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Buborék együttes Hócsata
2013. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kormorán: Betlehemi királyok
2013. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!