Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért egyforma nagyságú a...

Miért egyforma nagyságú a 128-as és a 134-es harisnyák?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik el lehet méretezve .
2013. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem a kisfiamnak 128-as méretben harisnyát, de hosszban rövid lett. Visszavittem, de nem ették vissza, hogy kicseréljem egy nagyobbra. Vettem egy nagyobbat.134-est, de az pont akkora volt, mint a 128-as, nem volt különbség közöttük. Most milyen márkát vegyek, aminek megbízható a méretezése?
2013. nov. 10. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 3 lányom van, így bőven van tapasztalatom harisnyavásárlás ügyben.

Mindig minimum 2 számmal nagyobbat veszek mint a mérete, az jó éppen rá.

Egyébként ha tetszik az eladóknak, ha nem, én bizony kibontok minden méretből egyet, megnézem és nem a méretezése, hanem a hossza alapján választok. Pont azért bontogatok, hogy ne járjak úgy mint Te.

Múltkor a kínaiban vettem 2 db-ot, elég silány a minősége, de nagyon kellett. Kislányom 3,5 éves, a méretezések 1-3 éves kor, a következő 4-6 éves kor volt. A 4-6 évest vettem meg, éppen jó rá, szerintem tavaszig nem fog kitartani.

Mellettem egy anyuka mérgelődött, 2 éves forma kislányának keresett harisnyát, de nem találta elég nagynak az 1-3 évesnek valót. Valóban, én sem értem, hogy lehet jó ugyanaz a harisnya egy 1 és egy 3 éves gyerekre.

2013. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a lidlben vetem harisnyát a lányomnak azok jok voltak .
2013. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!