Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti miben tartjátok gyerkőcötök...

Ti miben tartjátok gyerkőcötök játékait?

Figyelt kérdés
Eddig bedobáltuk a járókába de szét akarjuk mostmár szedni. És kellene valami ami praktikus is meg jol is néz ki és nem tul drága! Nektek milyen van? 20 hónapos kisfiam van.

2013. nov. 10. 20:10
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nekem nincs gyerekem de tesómnak van.


Ők a járókába és abba a szennyes tartóban tartják.De azt direkt ilyen mert úgy van kidíszítve ..stb de ha nincs jó a sima is amit nem használsz

2013. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egymásba pakolható színes dobozokba, mennyezetre akasztható hálóba, szekrénykékbe. Az apróságokat kisebb dobozokba. Rend a lelke mindennek. 4 éves fiúcska és 18 éves lányka anyukája (utóbbit nagyon elrontottam, mert nem neveltem rendre) :)
2013. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

A lidl-ben vettük 6000 ft-ért, de ott csak időnként lehet ezt kapni, amikor éppen akcióban kirakják.

Viszont most készít a férjem egy játszóasztalt, aminek az aljában lesz 6 db műanyagdoboz, olyan fiókszerűen.

De egyébként lehet venni mindenféle formájú, méretű münyagdobozokat tetővel, olyat is aminek kereke van, és egymásba lehet őket építeni. Nézz körül a környéketeken valamelyik nagyobb boltban, biztos találsz valamit.

2013. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Műanyag dobozokba vannak, IKEA-ban vettük, de bármilyen műanyag doboz jó. Én a dobozokra ráragasztottam egy egy minta példányt, hogy a fa vonat darabok ne keveredjenek a legoval, de ne úgy képzeld, hogy katonás szabályok vannak, csak úgy kb. legyenek a játékok valami szerint csoportosítva. Fürdés előtt kb. 5 perc alatt az összes játékot bedobjuk a dobozokba, napközben nem kell elpakolni, csak ha már lépni nem lehet a szobába.
2013. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van! Nagyon szeretem!

2013. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Polcon, hálós játéktárolóba, összecsukható műanyag ládában.
2013. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan volt mint az 5. válaszolónak, egyszerűen szuper megoldás! Jobb mint a polc, mert azt porolni kell, rendetlennek néz ki. Ha felmatricázod és csoportokba rendezed később a játékokat (pl. Legok, Playmobil, babák, stb..), akkor a gyerekek már elég hamar ügyesen elpakolnak maguk után és rend is van.
2013. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
dobozokban (cipős) a polcon. Illetve van egy falra tehető tárolóka, ami igazából cipőtartó. Jó sok fakkja van, abban vannak az autójai a kisfiamnak. Ja még műanyag dobozban voltak a legó duplók, most tettük el őket, mert kinőtte már a duplót :-)
2013. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Mindennek meg van a helye, 1 fajta egy dobozban. De ő már 4 éves. Míg pici volt egy műanyag dobozban voltak ömlesztve, míg nem volt sok játéka.
2013. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk javarészt IKeás tárolókban vannak a játékok:

[link]

[link]

[link]

[link]


A textilládák polcon vannak, a nagy gurulós pedig a földön.

Ezeken kívül használunk még pelenkás dobozokat is, de előbb utóbb le fogom cserélni,mert nem túl szép.

2013. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!