Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7éves kislánynak milyen apró...

7éves kislánynak milyen apró ajándékokat lehet venni?

Figyelt kérdés
Cipős doboz ajándék dolgot szeretném csinálniés úgy gondoltam,hogy egy 7éves kislánynak készítenék ilyet...viszont nekem sajnos még nincs gyerekem és nem is értek hozzájuk.Tippek?Az oldalukon vannak fent dolgok de akkor se tudom merre felé induljak mégis ezen a téren...

2013. nov. 13. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű színesceruza, valamilyen aranyos mintás simalapos füzet rajzolni, figurás radír, Monster high, vagy lovas matrica, felragasztható csillámtetkó, valamilyen gyűjthető figura (pl Filly Póni), karácsonyi mintás lufi, gyereknek való szájfény, kis hajcsat (az akkor is jó ha nem hosszú a haja), esetleg 1-2 tégely play doh gyurma, a tesco-ban van kis könyvsorozat (talán Trixi könyvek) amiben van karácsonyi is. Vagy a Bori sorozatból a karácsonyi. Ha rákeresel Bori karácsonya címen kidobja agugli, de tesco-ban is szokott lenni.
2013. nov. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. nov. 13. 08:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Az enyém pont 7 éves. Ha gondolod folytatja a listát, de az nem apróság lesz :))

2013. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a lista tökéletes amit te küldtél.:) Biztosan aranyos a kislányod.:)
2013. nov. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!