Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használ valaki Wick krémet...

Használ valaki Wick krémet gyermekének?

Figyelt kérdés

eddig a kinder luuf balzsamot használtam ha beteg volt,de szeretném kipróbálni most ezt a wicket.Azt irja 4 éves kor alatt nem lehet,a fiam 3,5 éves.Szerintetek kenhetem ezzel,az a fél év oszt-szoroz valamin?

Meg itt azt irja csak a mellkasra kenhető,a luuf balzsamnál meg érdekes,mert ott oda meh tilos volt kenni,csak a hátára lehetett.

Van valakinek ezzel kapcsolatba valamilyen tapasztalata?


2013. nov. 16. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, h 4 éves kor alatt nem lehet alkalmazni, az cs azért van, mert a kisgyerekek elkenik a kezükkel a krémet és a kezüket pedig a szájukba veszik.

De ha a 3,5 êvesed nem csinál ilyet nyugodtan adhatod neki

2013. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Lányaim 4 évesek lesznek,de már 3 éves koruktól ezt használom,ha betegek.Én sokkal jobban szeretem,és ők is szeretik.Elalvás előtt egy borsónyit a mellkasukra.Déli,és esti alváskor.
2013. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!már megvettem neki,a gyógyszertárba is rákérdeztem azért,azt mondták nyugodtan kenhetem ezzel neki.
2013. nov. 22. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!