Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi annak a lányos játéknak,...

Mi annak a lányos játéknak, ami valami hajdíszító spray, ami után virágok maradnak a kislányok hajában? Nővérem valami hajvarázs, vagy hajfény stúdió vagy ilyesmire emlékszik.

Figyelt kérdés
Keresztlányom 5 éves, neki lenne. Talán a Minimaxon volt a reklámja, én nem láttam sajnos. De nem találok semmi ilyesmit. :( Köszönöm!
2013. nov. 18. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

haj ékkőstúdió

[link]

2013. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én lányom is 5 éves,az ő listáján is rajta van :)
2013. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez az!!!! Meg is rendeltem :)
2013. nov. 18. 16:38
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen :)
2013. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Én már megvettem a cuccot, oda is adtam keresztlányomnak névnapjára. Elég drága, de a kiscsaj imádja, és tényleg nagyon szép, amikor tele a haja a kis virágokkal. :) Köszi a segítséget még egyszer!
2013. nov. 25. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kedves kérdező, ha olvasod?!

Az én lányom is szeretné, csak félek, hogy szanaszét lesz. Könnyen ki lehet fésülni?

2013. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Könnyen kiszedhető és ha szépen fésülitek ki, akkor egy-egy virág többször is felhasználható. Szép, kultúrált a tároló dogoz is, így nem nagyon fog szétszóródni. Az 5 éves kislány szépen rendbentartja, nem tudom, a Te lányod hány éves. :)
2013. dec. 12. 10:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy írtál! Lányom is 5 éves, nagyon tetszik neki a készlet, biztos jól állna a hajában és tetszene is neki, csak nem olcsó meg félek, hogy az egész nappali azokkal a pici virágokkal lesz teli. Majd még alszom rá, köszi még egyszer.
2013. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!