Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesten ti hol vesztek 3.5...

Budapesten ti hol vesztek 3.5 éveseteknek ioverállt télire? Milyen árban veszitek?

Figyelt kérdés
Én csak 8-9 ezerért találtam,lányosat keresek lehetőleg... Fiuknak való persze van 4ért,de csajoknak duplája.S csak rózsaszin szinte...
2013. nov. 23. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

decathlon-ban. évek óta onnan van a téli holmijaik nagy része. bevált, mert nagyon jó a minőség, praktikus a kialakítás, simán kiszolgál 2-3-4 gyereket is.

de tavaly az aldiban is vettem kétrészest, az is jó volt teljesen.

a kínaisokkal megjártam már párszor, onnan inkább semmit :S

2013. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem a decathlomn oldalán.. Hát ott aranyárban van. 12ezer egy overállért.. Az Aldi?Most nyilt nálunk(épp ott van a férjem) de 15ért volt 2 részes.
2013. nov. 24. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Aldi-ban szoktam venni, árban 3-4e Ft. Mi síelni nem szoktunk menni, tehát csak az itthoni hideg téli napokra kell, nem vagyunk kint egész délelőttöt vagy délutánt, 2-3 óra kint létet bírjon ki, és tartsa melegen a gyerekeket. Ennyi az igény, és ennek az Aldis tökéletesen megfelel. Több gyereket kiszolgál, ez szintén jó pont az Aldinak. Általában rózsaszín, kék (ezt uniszexnek csinálják) és barna színű szokott lenni.
2013. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na akkor majd mégegyszer megnézem az Aldisat..Csak legyen jó méret.. Nyáron a 98centis lányunknak vettem fürdőrucit 86-92est és óriási még mindig neki...
2013. nov. 24. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bizony a kínaiban veszek mégpedig vagy a Sárkány centerben, vagy az Örsön van a Cédrus piac a buszvégállomásnál, és ott felül van egy bazinagy kínai üzlet..mindig van 2-3-4 féle...és olyan 5-6ezer körül...no meg használtan egyet az oviban, azt a Vaterán...3ezer körül..
2013. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!