Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kislánynak mit...

3,5 éves kislánynak mit vesztek karácsonyra? És Mikulásra mit fog kapni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most kapja tőlünk az első társasjátékát,és egy 45dbos óriás puzzle-t.Anyóstól aquabeads gyöngyöt kértünk,mert arra is vágyik a lányom.Anyukámtól csak ruhát kértünk.A keresztszülőktől és tesóktól pedig mindig meglepetés jön.

Mikulásra mi csak csomagot adunk a csizmájában lesz reggelre ahogy kell,csak édesség lesz benne.

2013. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék linknek is. (Több olyanról olvastam nagyobb gyerekek kérésében, hogy fogalmam sincs mi az.)
2013. nov. 26. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nagylányom 3 éves volt szeptemberben.

A kicsi meg most 1,5 éves.


Kapnak együtt egy lego duplo vonatot. Mindketten imádnak autókkal vonattal játszani, építeni a pályát stb...

Kap playmaist és gyurmát. Imád kirakozni így kinéztem neki egy interaktív ravensburger puzzelt azt lehet nyomkodni is. A kicsi egy Fur real kutyust kap, és a nagy is oda lesz érte, így kicsit félek is töle. A nagynak még néztem társasjátékot, és fényképezöt(imád fényképezni). Ezeket nem mind tölünk, hanem a nagyszülök, nagybácsik, nagynéniknek szétosztva van az ötlet.


Szerencsére nálunk a családban az a divat van, hogy a szülöknek adják a pénzt karácsony elött, és még szenteste elött el kell vinni a megvett ajándékot így mikor megyünk a gyerekekkel dédihez, nagymamákhoz, nagynénikhez ott az az ajándék várja amit én kiválasztottam.

Ezt a nagymamám találta ki mikor elsö dédunokája megszületett vagy 10 éve, akkor már nem járt nagy városba, boltokba nagyon, de a gyerekeknek játékot akart adni.

2013. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

1-es vagyok.Ezeket néztük ki.Itt nagyon sok jó dolog van :)

2013. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bogyo és baboca társast ,logico primot ,kresz társasjátékot ,mert szereti a közlekedési táblákat .
2013. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

azt elfelejtettem írni, hogy mikulásra a családtól csoki hegyeket kap, tölünk meg karácsonyos meséket, amiket az advent alatt nézhet, olvashatunk.

Tavaly ezeket karácsonyra kapta, de nem volt annyira aktuális már, így idén ezt télapóra kapja.

2013. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szeptemberben volt 3 éves. Mikulástól csillogós cipőt kért

:-) Azt amelyik villog ha megy. Ezen kívül kap még hajcsatot, és csillogós harisnyát...Neki mostanában minden csillogjon és rózsaszínű legyen..Igazi kiscsaj. Karácsonyra egy babát kért, és ruhákat kap, meg Bogyó és Babócás puzzle-t, és a Boribon könyvek utolsó hiányzó részeit.

2013. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaz egy évvel idősebb 4,5 éves a lányom de leírom hátha kapsz ötletet.

Mikulás Kinderes csomagot hoz azt a pingvineset.

mandalakészítőt(számok é betűk és állatok vannak rajta)

Karácsonyra:interaktív ugatós menős kölyök bernáthegyit kap

http://www.youtube.com/watch?v=ySU4ZF34TcA

sodrófát sodródeszkát

nagy pónimánia van így kap sok darabos pónicsaládot

ikeás és tessloffos könyveket,ovis nyüzsi bőröndöt,pecsételő készletet

elosztva kapja több mindenkitől

2013. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 3,5éves, de neki van egy 7éves bátyusa, így sok játék van már, kirakók és társasok is, ami most már neki való.

A mikulás csomagot hoz (amit a párom a munkahelyén kap a gyerekeknek) így csak 1-1 csokimikulást (jó minőségűt) vettünk hozzá.

Karácsonyra fa babaágyat kap a babáinak (eddig kartondoboz volt),egy szép hercegnős mesekönyvet, és még valami csajos játékot (vagy hercegnőt, vagy tündért, vagy pónit) mert ezeknek örülne igazán (igaz van már belőlük pár db.) :)

2013. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Samby kutyusa lánykámnak is van és tavaly karácsonyra kapta,mikor majd' 3 éves volt. :)

Most januárban lesz 4 éves és idén kap muffin babát,kettőt is, Öcse (2 múlt 3 hónapja) traktorszettet. Közösen egy társast kapnak és egy Ikeás rajztáblát minden tartozékával.Többi rokontól meglepi lesz,mint mindig. Mikulásra sok mindent kapnak!

Ma megy/ment a mikulás az oviba,ott kap egy csomagot a lánykám.

Itthon este csempész csizmákba csomagot a mikulás.Szombaton a mamáékhoz megyünk,oda személyesen jön el hozzánk és minimum 3-3 csomagot kap minden gyerek O.o

De oda kicsi,de minőségi csomagokat vettem. Lányoknak plüss cserepes virág lesz mellé,fiúknak autó. Növérem LPS figurákat tesz a lánykám csomagjába,a fiúknak autót.

Sógoréktól és sógornőméktől is kapnak majd,úgy hogy előre fáj a fejem,hogy miként csináljam,hogy ne vigyenek az őrületbe,hogy csokit akaarnak enni és mást is egyenek emellett. Mert bár mértéket tartok és csak kaja után,képesek ilyenkor napokig sztrájkolni.

2013. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!