Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vtech Ugri-bugri Teknőse van...

Vtech Ugri-bugri Teknőse van valakinek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Rendkívül eleven fiam nagyon szeretne ilyet. Mesélnétek nekem erről a játékról. Próbáltam infókat gyűjteni a neten keresztül, de nemsokra jutottam. Ilyen érdekelne: szereti a gyereked? Mennyire stabil? Hány kilóig használható? Milyen magas?


Azok válaszát várom, akinek van ilyen, vagy látott összeszerelt állapotban!


Köszönöm



#játék #ugráló teknős #vtech játék
2013. dec. 11. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nekem pont nincs, csak a reklámból ismerem. Viszont! Az én fiamnak is nagyon tetszik, anyósoméknál látta a TV reklámot, és egyből mondta, hogy neki olyan kell. Az enyémek nagyon elevenek, rohangálnak, táncolnak, ugrálnak, körbe-körbe motoroznak a lakásban is. Én tuti nem veszek ilyet, mert szerintem egy tényleg eleven, mozgékony gyereket egy ilyen játék nem tart meg egy helyben. Szóval tuti, hogy 2 perc után ráunnának, mert nem lehet vele mozogni. Az, hogy egy helyben lehet rajta rugózni, az egy mozgékony gyereknek kutya füle. Ha tényleg rendkívül eleven a fiad, akkor szerintem nem ez a legjobb választás. Ha csak valamennyire az, akkor viszont be fog jönni neki.
2013. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg pont olyan gyerkőcnek jó akinek már nemtudod mivel levezetni az enegiáját bent a lakásban(azért a hosszú téli estéken,esős napokon valljuk be nem könnyű)

Nekünk nem vtech van hanem fisher price zebra de ugyanaz!

Már a 2,-ik gyerkőc gyűri,pedig még csak 11 hós és még a 3,5 évesem is sokszor előszeretettel ráül!

Nagyjából így szokták kenni:

http://www.youtube.com/watch?v=9yMVD7RF9_k

2013. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Végül is úgy döntött a családi kupaktanács, hogy megvesszük. Igen, a fiam eléggé eleven és mozgékony.Oly annyira, hogy most vették le a gipszet a lábáról:)))....

Ha ezzel a játékkal egy kis időre le tudom ültetni, már megérte.


Köszi még egyszer!!!!

2013. dec. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!