Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a babája sírós volt,...

Akinek a babája sírós volt, milyen lett kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Nem a hasfájásra gondolok, hanem az olyan típusú ordításra, amikor egyes babák nem szeretik a pelenkacserét, öltözködést, vagy ha 2 percre kiságyban kell maradniuk (8 hónaposról van szó).


Pár év múlva még lehet nyugodt-kiegyensúlyott kisgyerek az ilyen babákból?:)


2013. dec. 14. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nahát ez engem is érdekelne. :)

Az enyém 21 hónapos, és most is állandóan sír valamiért.

Igazából csak most tűnt fel, mennyire sírós, hogy megszületett a kistestvére, aki egyáltalán nem az.

Szóval, mik a tapasztalatok? :)

2013. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor csatlakozom!

ERre én is kíváncsi vagyok mert a 11 hósomtól lassan Tiszának szaladok!

Ő az a fajta baba aki attól is képes sírni ha köhint vagy tüsszent egyet!

Ja és neki is van egy tesója csak nagyobb és ő soha nem volt ilyen ezért vagyok már ki teljesen!

Kedves Kérdező neharagudj hogy OFFoltam de kíváncsi vagyok hátha valaki ír valami biztatót!

2013. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Attól is sír, ha köhint egyet, de cukiság lehet!:D


Akkor már hárman várjuk, hogy valaki írjon nekünk valami bíztatót!:D

2013. dec. 14. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként is vannak türelmetlenebb, érzékenyebb, nyugtalanabb, nyughatatlanabb, rugalmatlanabb emberek, csak egy felnőtt jobban tudja ezt kezelni, míg a gyerek ordít.

Valószínű ilyen lesz nagyobbként is.

De ahogy nő, egyre jobban kezeli saját magát majd.

A türelmet is tanulni kell, ebben segítsd őt.

Legyél vele még türelmesebb és legyél marha gyors mindenben, hogy ne érezzen pl macerálásnak egy pelenkázást.

2013. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekeset írtál, elgondolkodtatott!
2013. dec. 14. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Többemberes baba! Keress rá a google-ban. Angolul még érdekesebb amit találhatsz: high need baby. Elvileg 4 éves kor a mérföldkő, akkor jobb lesz. Ilyen a személyisége, el kell fogadni.
2013. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon sírós volt.3 éves volt szeptemberben és most is többnyire sírással reagál a neki nem tetsző dolgokra :(Ami elég őrjítő,mert sokszor nem értem mit mondd az üvöltéstől.
2013. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az utolsóhoz, csak nekem négyéves kisfiam van. Ő is nagyon sírós volt, és most is nagyon érzékenyen reagál mindenre, továbbá iszonyúan hisztis, amit sokszor nagyon nehéz kezelni, vagyis, jól kezelni.

A többemberes baba mellett a szuperérzékenységre is keress rá nyugodtan... :)

2013. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sírós baba volt, most 3,5 éves, túl vagyunk egy iszonyatosan hisztis dackorszakon, és még most is többet hisztizik, mint az egy ennyi időstől elvárható lenne. Ettől még szerintem kiegyensúlyozott.
2013. dec. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Kitartást nekünk!:)
2013. dec. 15. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!