Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vett valaki 3 évesének Bogyó...

Vett valaki 3 évesének Bogyó és Babóca társasjátékot?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor melyike?Tetszett a gyermeknek?
2013. dec. 15. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Eszembe nem jutna...soha még kisebbnek sem
2013. dec. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Igen, a 4 éves kisfiamnak.


[link]


Sokat játszott vele a testvéreivel, rokon gyerekekkel.

2013. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Mi a baj az első válasszal? A kérdésre felelt. Én se vennék soha Bartos Erika művet, rengeteg igényes könyv és társasjátékadaptáció van, válogatni is lehet, csak nem a nagy kiadóknál, játékboltoknál kell keresni, a kommerszek között. Le lehet pontozni, bár a kérdésre feleltem és még indokoltam is.
2013. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Köszönöm a 0%ot már megszoktam akinek a véleménye nem egyezik a jelenlegi trenddel azt lepontozzák.Bugyuta és igénytelen Bartos Erika összes műve,és ráadásul csúnyák a rajzok,van ennél több ezerszer szebb és értelmesebb társasjáték,könyv.
2013. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a válaszokat.

Szeretném tudatni,hogy nem én pontoztam,sőt nagyon bosszant,hogy valaki minden kérdésemnél valamelyik válaszadót lepontozza.Mindenkinek megvan a saját véleménye,ezt tiszteletben kell tartani,még ha nem is értünk egyet.

A játékra visszatérve,nekem tetszik a memóriaforgató játékuk,így megrendeltem,vagyis majd a Jézuska hozza. :)

[link]

2013. dec. 15. 09:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly kapott kislányom gy bogyo és baboca hullám kirakot és a mai napig imádja azt a játékot én most egy képkeresöt szeretnék veni neki .
2013. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A memóriaforgató is nagyon jó.

Nekünk nincs meg, de ismerősöm lányai 6 évesek, ők most kapták és szeretik.

2013. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A képkereső is nagyon jó.E kettő között vacilláltam,de végül a memóriaforgó mellett döntöttem.:)
2013. dec. 15. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Maga a mese nagyon bugyuta, de társasjáték, amit többen játszatok rossz nem lehet:)

Ilyen mesét én nem mondok a gyerekemnek, akkor írok neki olyat, ami róla szól. És azt elmondom neki, nem felolvasom. 3 évessel meg már közösen is le tudjátok rajzolni, amit hallott.

2013. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az én 3 éves kisfiamat egyáltalán nem érdekli a rajzolás.Néha firkant valami érthetetlent és kész,már mondjuk a körrel próbálkozik,de abszolút nem lehet rávenni,hogy rajzoljunk.Ő futkározna,mesét nézne,bújócskázna stb stb.Tanulni nem akar,oviba sem jár még.Most volt november végén 3 éves és még szobatiszta sem akar lenni.Ezek a lemaradásaink,de a többi dologban viszont nagyon ügyes. :)
2013. dec. 15. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!