Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 4 éves kis lányom szellemeke...

A 4 éves kis lányom szellemeket lát! Azt mondja már ötödik hete hogy egy bácsi figyeli őt minden este mielött elaludna, ezért alszik már lassan 2 hónapja velem meg a férjemmel! Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy egy bácsi figyeli horgász sapkában meg szólítgassa hogy: "Lara, gyere velem!". Amikor épp szerinte ott volt próbálta megmutatni, sírva is fakadt hogy én miért nem látom. Nagyon féltem őt és már fogalmam sincs mit csináljak. Egyik gyerekemnél se volt ilyen, csak nála!

2013. dec. 17. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél zsálya illatú füstölőt, és füstöld vele át az egész házat. Hátha elmegy.
2013. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
hivj mediumot
2013. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

épp itt olvastam egy ilyen babonát, hogy piros szalagot vagy cérnát kell a gyerek csuklójára kötni, és az távol tarja a szellemeket. Hogy igaz-e, azt nem tudom, de én a helyedben minden ilyen "hülyeséget" kipróbálnék, ártani biztos nem árt.

Amúgy ez elég félelmetes, én hiszek a szellemekben...

2013. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
kik laktak ott elöttetek?
2013. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ki kéne deríteni, hogy kik laktak ott előttetek, vagy ki lehet az a horgász kalapos bácsi (nagypapa akit ő nem ismerhetett stb.)

Igen vannak ilyen emberek akik ezzel foglalkoznak, hogy a szellemeket elűzzék, nem tudom, hogy higgyek e benne, de ha a gyerekem tényleg ilyeneket mondana akkor én mindent megpróbálnék, elég félelmetes

2013. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Állítólag a gyerekek szoktak látni képzelt dolgokat.

Hát nem tudom... Engem konkrétan a hideg kirázott.

Lehet, hogy tényleg el kellene menni egy látóhoz, vagy jóshoz (nem sarlatánhoz).

2013. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem lakott elöttünk itt senki! Horgászni is csak Dédpapája apai ágról horgászott de őt a férjem se ismerte!
2013. dec. 17. 22:09
 8/20 A kérdező kommentje:
Gyerek pszichologusnál voltunk eddig, de az egyebet se csinált mint csak jobban rá hozta frászt lányomra! Olyanokkal tömte fejét hogy ha majd ő is meghal olyan ronda szellem lesz! Nem is járunk azóta hozzá.
2013. dec. 17. 22:14
 9/20 anonim ***** válasza:
Attól még lehet ő is. Egy képet nem tud valaki szerezni róla?
2013. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát kirázott a hideg! Nagyon sok történetet hallani arról, hogy 3-4 éves gyerekek állítják, hogy este "néni", "bácsi" figyeli őket a szobában. Sokszor szerintem a képzeletük játszik velük, hallanak, látnak dolgokat tévében, közösségben, vagy csak a félelmeik, szorongásaik kivetítése. De hogy ennyire fél szegény, és konkrétan leírja a férfit, meg, hogy mit mond...elég hátborzongató. Ilyenkor valóban az ember eszébe jut, hogy mi van, ha mégis ott van, csak mi nem látjuk? Én valamiért úgy hiszem, hogy egy újszülött még mindent lát, amit egy felnőtt már nem, és az idővel, évekkel elveszti ezt az érzékét. Pl. minden csecsemő 3-4 hónapos kora körül meredten néz valamit maga fölött, és kalimpálnak, mintha el akarnák kapni...vagy mutogatnak a "semmibe", beszélnek abba az irányba, nevetnek valamin...

Azért próbáld meg kideríteni oviban, nagyszülőknél, hogy nem hallhatott-e valami rossz történetet egy ilyen emberről, lehet, hogy annyira megijedt, hogy ettől fél. Ha ez kilőve, akkor én sem tudok jobbat, komolyan felkeresnék valami látnokot/médiumot, mert ez elég para...

2013. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!