Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen időben, ilyen szennyezet...

Ilyen időben, ilyen szennyezett levegőbe (Budapest) kivinnétek a gyereket sétálni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
EZ a kérdés engem is érdekelne. Hét hetes a kicsim és 21 hós a nagy. Levegő mindenképp kellene nekik, de tényleg nagy a szmog.
2013. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul tavaly tétszer is volt kruppos köhögésünk. És ez az időjárás nem igazán jó a légzőszervi problémákra. De bevallom már 3-4 napja ki sem tesszük a lábunkat csak sajnos nem látni ennek a rossz időjárásnak a végét. Meddig lehet még bent ülni, persze rendszeres szellőztetés mellett?
2013. dec. 20. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi Angyalföldön lakunk, szoktunk kimenni ebben az időben is. Igaz nem sok időre, kb. 2x fél óra, de úgy vettem észre, hogy kell azért a levegőzés a lányomnak, igényli. 11 hónapos.
2013. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos, mi újpestiek vagyunk. Korábban minden nap minimum 2 órát sétáltunk (gondoltam ha már lecipelem a babakocsit használjuk ki a levegőt), de mióta ilyen szürke (már bocsánat) taknyos idő van, azóta nem sétálgatunk... A héten csak annyit voltam lent vele, míg elszaladtunk a boltba és vissza, max. 20 percet, fél órát voltunk a levegőn. Pedig hiányzik a séta nekem is, de így inkább nem viszem le.
2013. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindennap viszem a fiamat, -10 fokig esőmentesen. Szerintem nagyon fontos a levegő, még akkor is, ha éppen nincsen nap, vagy hűvös van. A szmog persze nem jó, ezért lehetőség szerint parkos helyre jobb menni ilyenkor. De otthon ülni napokig... hmmm
2013. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Hát sajnos nincs a közelemben park. Az M3-as és egy forgalmas főút mellet lakom. Jelenleg meg autónk sincs, hogy parkos helyre menjünk. Ha kinyitom az ablakot szellőztetni, utána olyan szag van a lakásban mintha benzinkúton lennék benzin és kipufogógáz:(

2013. dec. 20. 14:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig én is mindig , minden nap kivittem a kislányomat még ha mínuszok is voltak. Nyáron amikor nagyon melege van kora délelőtt és délután.Ősszel meg lehetőleg a déli órákban. Télen is minden nap! De ezekben a napokban tanácstalan vagyok, ezért kértem a segítségeteket.
2013. dec. 20. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!