Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Agresszív" megunt játékpakolá...

"Agresszív" megunt játékpakolást szoktatok csinálni? Ma jöttünk haza anyuméktól, hoztuk az új játékokat. Így a duplós dobozba (amivel már régen nem játszik), belepakoltunk még egy pár nagyobb játékot, amit már vagy fél éve elő sem vett.

Figyelt kérdés
Ezt persze kisfiammal együtt, ő is belátta, hogy nem játszik velük, csak a helyet foglalják. Mennek fel a szekrény tetejére, később meg majd eladásra szerintem.
2013. dec. 26. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Úgy neki se állok hogy a fiammal együtt szortírozok, mert akkor még a füzet leszakadt sarka is kell. :)

Egyszer csináltam olyat hogy amikor nem volt itthon, akkor azokat amiket rég nem is láttam, kidobáltam.Meg a törött dolgokat.

Aztán volt egy olyan nem rég hogy büntetésből minden játékát bezsákoltam és elvettem, amikor vissza kapta akkor szelektálva.

Sose hiányolt semmit.

2013. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Igen,szoktunk.A fiammal egyutt valogatjuk at a jatekokat,mert en nem csak elpakolom,hanem rogton elajandekozom oket.

Egyik alkalommal sikerult egy kisteherautot megtolteni feleslegesse valt jatekokkal.Volt kozte tricikli,bicikli amiket kinott,allvanyos hinta, akkus kismotor es auto stb.Odaadtuk oket egy kornyekbeli szegeny csaladnak ahol 7 gyerek van.

Nemreg megint pakoltunk,de most "csak" 3 doboznyi jatektol es egy rollertol valtunk meg:) Most a szomszed ikreknek adtuk oket:)

2013. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a gyerekekkel együtt szortírozok, ugyanúgy, ahogy Te is tetted. Ez szerintem így tisztességes, én is utálnám, ha valaki a hátam mögött, a megkérdezésem nélkül szelektálná ki a cuccaimat.
2013. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ÉN is ki szoktam szelektálni, a gyerekek nélkül. De azokat csak, amik tényleg nem kerülnek elő, meg a törött, tönkrement játékokat(ez utóbbiakat a kukába dobom).

Még soha egyetenegyszer sem hiányoltak semmit azok közül, amiket elraktam. Ha meg kellene nekik, akkor még elő tudnám venni, ha már jóidje nem is kérik, akkor a mamáékhoz szoktam elvinni, vagy odaadom őket egy-egy szegényebb családnak.

2013. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

rendszeresen :)

mikor szabadnapos vagyok, ő meg oviban van akkor szépen kitakarítom a szobáját, minden játékot a helyére teszek, stb, akkor szoktam elrakni azokat mikkel már nem szokott játszani. ha olyan akkor kicserélgetem csak őket, így örül a rég nem látott játékainak, amit meg eladok, azokat átviszem a hálóba, ott nem szokott játékokat keresni... :)

2013. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ,de csak a 2 nagyobb szobájában ,ha van olyan játék ami jó lesz a legfiatalabbnak akor elteszem ,vagy megkapja azonal ,igy mindenki örül ,legutobb most karácsony elött tetem rendett ,most csak 2 játékot raktam el hogy majd elajándékozom,vagy eladom mert a kicsinek nem jó a nagyoknak nem kell már.
2013. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kártyavár válasza:
szia nem adod el a duplokat, milyenek vannak?
2014. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia! Igazából gondoltam már rá. 2 fajta készlet van. Nem mind Dupló, de mind kompatibilis. egyébként hova valósi vagy?
2014. jan. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!