Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hajszínváltás okozhat bármifél...

Hajszínváltás okozhat bármiféle "törést" egy 3 évesnél?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barnából festettem vörösre a hajam nemrég. 3 évesem ennyit mondott: "Anya! De szép lett a hajad!" És megsimogatta. :)
2014. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem autista a kicsid, akkor nem fogja megviselni, ha más színre fested a hajad.
2014. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Ez baromság,mi az hogy ha nem autista???Tudod Te miről beszélsz?

Barátnőm teljesen ép ovis középső csoportos kislánya sírógörcsöt kapott amikor a mama szőkéről barnára festetett ,és hetekig vigasztalhatatlan volt.Azt mondta az Ő anyukája szőke .Elvették.Meg ilyesmit.

2014. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Akkor a barátnőd gyerekével valami nem stimmel.
2014. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Off:

Képzeld, tudom miről beszélek az én fiam autizmussal él!

A lányom viszont nem!

Egyébként igaza van az utolsó válaszolónak, hogy akkor vmi nem lehet oké az említett gyerkőccel, ha ovis életkorban még így reagál egy ilyen változásra!

2014. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, számomra mindegyik hasznos volt!
2014. jan. 3. 10:06
 7/7 Eszter71 válasza:
A lányom 3 évesen attol sirva fakadt, hogy az apukája haja 2 centisről 0,3-as lett, gyereke válogatja
2014. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!