Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek bármi probléma volt orrmandula műtét után a gyerkőcnél? 3 éves fiamnak hétfőn veszik ki, leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, csak olyat keresel, akinél probléma volt?

Nálunk egy hónapja történt a műtét, hatalmas orrmandulák, + garatmandula kivétel is volt. Az ébredés nagyon rossz volt, de pár órára rá már evett, ivott, és minden rendben van azóta is :) Az orrmandula műtét - ha csak az lesz - nagyon gyorsan "gyógyul", sokkal hamarabb, mintha a garatmanduláját is kivennék. Ne félj tőle :)

2014. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A műtét után közvetlen olyan volt mint ahogy az első is leírta!

Viszont 3,5 éves fiamon nem segített,vagyis most is horkol éjszaka,tátott szájjal veszi a levegőt,pár hete is be volt savósodva a füle,ugyanúgy beteges stb talán annyi,hogy nem volt azóta taknyos!Nyáron műtötték,3 hete voltunk a fülsavósság miatt megint F.O.G.-ten,azt mondta a doki,idézem"Akkor ezek szerint az Ön fiánál nem ért semmit az orrmandulaműtét"!


Ez a magyar egészségügy!

2014. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,természetesen minden tapasztalat érdekel!Fiam tubust is fog kapni a fülébe,erről van tapasztalata valakinek?
2014. jan. 4. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
tegnapi kérdés, ott leírtam h nálunk mi volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__betegs..
2014. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tubust is kapott a lányom ugyanezen műtét keretein belül. Mi érdekel, kérdezz nyugodtan. (Ő amúgy észre se veszi hogy van a fülében, és mi sem... szóval ha a dr.nő nem mondja, akkor nem is tudja senki).
2014. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem 2 éves koromban vették ki és semmi probléma nem volt. remélem nem baj hogy válaszoltam:)
2014. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdezném hogy a fürdésnél nem volt gond?Azt hallottam nem érheti víz a fülét!A másik ami aggaszt hogy a fiam egy örökmozgó és félek mert nem szabad ugrálni stb... igazából attól tartok nehogy bevérezzen vagy baj legyen!
2014. jan. 4. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ugrálni, azt tényleg nem lehet. Próbáljatok együtt beszélni az orvossal, akkor ő is megérti. Mi is többször rágtuk a fülét, hogy nemszabadnemszabad, nehéz volt, napjában 100x kellett rászólni, hogy nemésnem. Ragyogó napsütés volt és a lakásból se mehetett ki az elején, pár nap után a napközben gyakorlatilag üres utcánkban sétáltunk. Hazajövetel előtt elmagyarázta a doktornő neki is külön, hogy nincs rohangálás, nincs bicikli, nincs ugrálás. Szerintem ez a legnehezebb a műtétben. (A fiam 3,5 éves volt, orrmandula műtéttel. Most készülünk a garatmandulára.)
2014. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Túlvagytok a műtéten? Leírnád a tapasztalatokat? Mi is előtte állunk, és szintén lesz tubus is, úgy néz ki! Köszi
2014. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!