Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétélű korcsolyát szeretnék...

Kétélű korcsolyát szeretnék venni a lányomnak. Jelenleg 24-es a lába. Hol tudok venni olcsón? Esetleg valakinek nincsen eladó?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, a lányunknak pár napja vettünk kétélű korcsolyát a Dechathlonban. 5,000,- ft-ba került.
2014. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt tudom írni, mint az előző válaszoló.

A decathlonban 24-31 méretek között álltható a kétélű korcsolya, 4.990 Ft az ára, élénk kék és szürkés pánttal lehet választani.

Mi is ezt vettük a 3,5 évesemnek, aki most ment jégre először.

Szerintem megéri az árát, nem fogja 1-2 hónap alatt kinőni, elég rendes darabnak látszik.

2014. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is a dechatlonban vettük tavaly az akkor 3 éves fiamnak, kétszer volt a lábán. Idén már próbálkozott egyélűvel menni, és az oktató azt mondta, hogy a kétélű csak bohóckodás. Én is azért vettem neki, hogy szokja a jeget, hogy csúszik, meg a program... ne meg azt olvastam, hogy a korizást nem szabad túl hamar elkezdeni... most azon gondolkodtam, hogy eladom, de mégis megvárom még a lányom, ő is hátha használja 2-3-szor 2-3 évesen, aztán 4 évesen ő is mehet már egyélűvel... majd akkor túladok rajta.... de mostani fejjel, lehet én már nem vennék kétélűt....
2014. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért bohóckodás a kétélű? Mi kétélűvel vittük a háromévesünket korizni. Szépen elcsúszkált magában, mi is jól tudtunk menni mellette. Sikerélménye volt, hogy ő milyen kis ügyes, megtanulja ellökögetni magát, élvezte, hogy csúszik. Ha nagyobb lesz, kap majd egyélűt, de úgy vélem, hogy egy gyereknek kétélűvel kell elkezdenie. Először úgyis az a lényeg, hogy jól érezze magát.


Egyélűvel többször esne, csúszna széjjel-szana a lába, persze ezalól kivétel, ha nagyon ügyes egy gyerek, az enyém még nem annyira az.


Nekem fontosabb volt, hogy a szabadban legyünk, csúszkáljunk, élvezzük az egészet, legyen sok-sok sikerélménye. Rontott volna a helyzeten, ha egyélűvel lett volna és csak botorkáltunk volna egymás mellett és másból sem álltunk volna, mint felszedjük a jégről.

2014. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!