Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves fiamnak miket pakoljak...

5 éves fiamnak miket pakoljak 2 napos,1 éjszakás kórházi tartózkodásra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
pizsama, törölköző, papucs, köntös, zokni, fürdőszer, wc papír, néhány játék.
2014. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 klopusz ***** válasza:
100%
Könyv, színező és ceruzák, üres papírok firkálásra, rajzolásra, kisautó, amivel az ágyban is játszhat.
2014. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtak azonkívül, poharat, evőeszközt, konyharuhát.
2014. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha műtik, akkor pizsamából többet, egyet a műtét idejére, éjszakára tisztát. A 4 éves fiamat délelőtt műtötték (orrmandula), délután már nem maradt meg pizsamában, szerencsére melegítőt is vittünk meg pólót (+zoknik), abba öltözött át. De ez nem vészes műtét, délután már pörögnek a gyerekek általában.
2014. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, műtik, 2 is lesz neki egyszerre. Sérv és fül-orr-gégészeti egyben. Egyik orvos lent, másik fent dolgozik rajta. :(

2014. jan. 10. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó, akkor nem fog mászkálni délután :( Ha lágyéksérv, akkor felnőtt férfinak pl szoros alsónadrágot kérnek műtét utánra.
2014. jan. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De fog mászkálni délutánra! Nálunk is volt sérvműtét, (kétoldali) nálunk komlikációk voltak, és mondta is a doki,hogy műtét után pár órával már fel szoktak kelni a gyerekek,és mászkálnak!
2014. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A férjemnek is volt sérvműtéte, láttam hogy mászkált... Maradjunk annyiban, hogy a sérvműtét utáni vánszorgás nem egyforma egy sima, esetleg mandulakivétel utáni pörgéssel. Nem győztünk liftezni meg végigjárni a folyosókat, olyan volt a gyerek, mint akivel nem történ semmi.
2014. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 klopusz ***** válasza:

A mászkálásról: igen, fog közlekedni!

Párom a sérvműtétje után hetekig szenvedett, míg az akkor ötéves lányomat reggel megoperálták, délután hazavihettem a kórházból, este pedig könyörögtem neki, hogy aznap mégse bírkózzon a nővérével.


Szóval, a gyerekek oktávokkal jobban bírják!

2014. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ne hasonlítsunk már egy gyereket egy felnőtthöz! Nekem az orvos is mondta,hogy a amíg a felnőttek fekszenek addig a gyerekek felkelnek és mint akit nem is műtöttek úgy ment.Nekem 6 évesen volt sérvműtéten,de simán mászkáltam, annyi volt a problémám ,hogy húzódott ha tüsszentettem, bár nekem még kapcsozták!
2014. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!